Horoskopi šodien

Vēzim var gadīties neliela ķibele.

Vēzim var gadīties neliela ķibele
AUNS. Pievērsieties garīgajām vērtībām. Neesiet skops attiecībā pret ģimenes locekļiem. Noorganizējiet kopīgu izbraukumu dabā vai apmeklējiet kultūras pasākumu.
VĒRSIS. Būs iespēja atpūsties ģimenes lokā, kas pēdējā laikā jums tik bieži vis negadās. Vakarpusē bērni var sagādāt patīkamu pārsteigumu.
DVĪŅI. Mīļotais cilvēks pārliecinās rīkoties pēc viņa prāta. Tomēr nevar teikt, ka jums nāksies to nožēlot. Tieši pretēji - pavadīsiet lielisku brīvdienu un piedzīvosiet romantikas un intimitātes pilnus brīžus.
VĒZIS. Šodien būs visai mainīgs garastāvoklis. Dienas pirmajā pusē valdīs pacilāts noskaņojums, taču kāda neliela ķibele vai konflikts var jūs nedaudz piezemēt.
LAUVA. Par visu varu gribēsiet izrauties no savas ikdienas un izjust bezrūpību. Dažas Lauvas var kļūt neuzticīgas, šajā gadījumā iespējama pat šķiršanās.
JAUNAVA. Sirdī var iezagties sentiments un uzplaiksnīt smeldzošas pagātnes atmiņas. Dienas otrajā pusē nav ieteicams staigāt pa veikaliem. Attiecībās ar otro pusīti piedzīvosiet pozitīvu jūtu uzbangojumu.
SVARI. Var pieaugt spriedze attiecībās ar partneri. Nevajadzētu pārāk uzstājīgi censties izdibināt, kāpēc mīļotais rīkojās tieši tā un ne citādāk. Labāk vienkārši ļaut viņam pašam tikt ar visu galā.
SKORPIONS. Lai ko jūs nedarītu, tas tiks paveikts godam. Labvēlīga diena praktiskām lietām, varat uzsākt remontdarbus, darboties dārzā, pārcelties uz jaunu dzīvesvietu.
STRĒLNIEKS. Vēlēsieties aktīvi piedalīties kādā ar sportu saistītā pasākumā. Esiet uzmanīgs uz ūdens, iespējami nepatīkami atgadījumi.
MEŽĀZIS. Būs grūti saskaņot vēlmes ar ģimeni. Ja spēsiet rast kompromisu, diena izdosies, pretējā gadījumā var gadīties, ka pavadāt to katrs savā istabas stūrī. Nebrauciet ar auto, ja uztraucaties.
ŪDENSVĪRS. Maldīgas idejas un uzskati var radīt komiskas situācijas. Labi spēsiet saprasties ar gados jaunākiem tuviniekiem. Pastiprināsies interese par ezoteriskām lietām.
ZIVIS. Labvēlīgs laiks, lai pievērstu lielāku uzmanību savai veselībai. Varat konsultēties ar dietologu vai citu līdzīgu speciālistu. Piemērota diena atpūtai pie ūdeņiem. Ieteicama slapjā pirts.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Upe

  - Man jau nav kam zemi art un ecēt. - Vai kāds saimnieks padzina? - Dārta jau vēstkārīgi taujā.19. - Man jau nav kam zemi art un ecēt. - Vai kāds...

 • Arvien vairāk bērnu mācās katoliskās baznīcas skolās

  Pēdējā laikā novērojams skolēnu skaita pieaugums, kuri vēlētos mācīties katoļu skolās.Pēdējā laikā novērojams skolēnu skaita pieaugums, kuri vēlētos...

 • Eiropā no pensijām nodokļus atvelk vēl nežēlīgāk

  - Vai Eiropas Savienības dalībvalstīs no pensijām atvelk nodokļus?- Vai Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs no pensijām atvelk nodokļus? - Jā,...

 • Upe

  - Piedod, Dārt’, es tā negribēju! - Jānis teic un nodur skatienu, - nudie’ negribēju!17. - Piedod, Dārt’, es tā negribēju! - Jānis teic un nodur...

 • Akmens var pasargāt no ļaunas acs

  Akmeņi (dārgakmeņi, minerāli, pusdārgakmeņi, kristāli) pilda ne tikai talismanu funkciju, bet iedarbojas arī uz cilvēka veselību (piemēram, mazina...

 • Ja pēc svētkiem pāri palicis siers

  Laikā starp Jāņiem un Pēteriem, kad vēl no līksmās un lustīgās svinēšanas ir pāri palicis kāds siera ritulis, sevi un draugus var pacienāt ar...