Horoskopi šodien

Vēzis atradīs jaunus domubiedrus.

Vēzis atradīs jaunus domubiedrus
AUNS. Klāt atkal brīvdienas. It kā taču nesen atpūtāties. Tomēr atrast sev atbilstošu relaksēšanās veidu problēmas nesagādās. Laba diena, lai iepriecinātu mīļoto.
VĒRSIS. Lieciet mierā darba lietas un uz brīdi atslābinieties. Smelieties spēkus pie jūras vai ezera. Uzmaniet savas atvasītes, viņu uzvedība var būt neprognozējama.
DVĪŅI. Romantiskais noskaņojums pamudinās uz tikpat romantisku rīcību. Ievērojami uzlabosies attiecības ar otro pusīti. Nav ieteicams veikt lielus pirkumus, pataupiet naudiņu!
VĒZIS. Saskarsieties ar nekorektu uzvedību no laulātā puses. Var īstenoties kāda iecere saistībā ar netālu ceļojumu. Iespējams, iegūsiet jaunus paziņas un domubiedrus.
LAUVA. Labvēlīgs laiks ciemiņu uzņemšanai. Pieliksiet ne mazums pūļu, lai viesi justos labi un ērti. Gūsiet daudz komplimentu un uzslavu šajā sakarā.
JAUNAVA. Parāds nav brālis. Pirms aizņemieties naudu, pārdomājiet, kā un kad spēsiet to atdot. Mīļotais vēlēsies vairāk laika pavadīt divvientulībā. Kāda telefona saruna var izbojāt visu vakaru.
SVARI. Izklaidēsieties uz nebēdu. Pa dienu paspēsies apmeklēt vairākas izklaides vietas un vēl pēc tam vakarā aizlaist uz tuvāko zaļumballi. Tikai rēķinieties, ka svētdien gan vairs nebūsiet lietojams.
SKORPIONS. Vēlme it visā panākt savu pavisam droši radīs nesaskaņas ar līdzcilvēkiem. Esiet pieļāvīgāks un izejiet uz kompromisiem. Savukārt intīmajā dzīvē sasniegsiet jaunas virsotnes.
STRĒLNIEKS. Būsiet noslēgts un ar jums būs pagrūti kontaktēties. Mīļotais būs neizpratnē par šādu jūsu uzvedību. Kāds tuvs draugs spēs jūs uzklausīt un dot vērtīgus padomus.
MEŽĀZIS. Nespēsiet piedot drauga izdarību. Pievērsiet uzmanību mājas drošībai, apspriedieties ar ģimenes locekļiem par iespējām apdrošināt mantību. Labvēlīgs laiks pārdrošu ideju īstenošanai.
ŪDENSVĪRS. Dažus gaida grandiozas pārmaiņas. Varbūt pārcelsieties uz citu dzīvesvietu vai arī sāksiet jaunu kopdzīvi.
ZIVIS. Ieklausieties intuīcijā. Nekļūdīgi spēsiet pateikt, kas ir meli, bet kas patiesība. Nebūtu vēlami lieli tēriņi. Mīļotais cilvēks var pamudināt uz neprātīgu rīcību. Gados jaunākie var nonākt nelabvēlīgās ietekmes varā.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Svētkos ēdīsim, bet nepārēdīsimies!

  Vasaras saulgriežu svinēšana izsenis ir saistījusies ar šiem svētkiem raksturīgu ēdienu un dzērienu baudīšanu. Gribu uzsvērt - baudīšanu.Vasaras...

 • Visi Jāņi ir labi cilvēki

  Tā domā Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas saimnieks Jānis Jēkabsons.Tā domā Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas saimnieks Jānis Jēkabsons....

 • Aplīgošanas dziesmas

  Ir noslēdzies "Alūksnes Ziņu" rīkotais aplīgošanas dziesmu konkurss.Ir noslēdzies "Alūksnes Ziņu" rīkotais aplīgošanas dziesmu konkurss. Balvas -...

 • Upe

  - Saimniec, ka tik mēs neiedzīvojamies nelaimē! - Anda sabiedēta teic, ienākusi kambarī. - Par ko tā?15. - Saimniec, ka tik mēs neiedzīvojamies...

 • Bez vīzas uz Serbiju un Melnkalni

  31.maijā ir stājies spēkā vienpusējs bezvīzu režīms ar Serbiju un Melnkalni.31.maijā ir stājies spēkā vienpusējs bezvīzu režīms ar Serbiju un...

 • Izmaiņas tehniskās apskates kārtībā kravas automobiļiem un autobusiem

  No 1.jūlija mainīs kārtību, kādā jāveic periodisko valsts tehnisko apskati kravas automobiļiem ar pilno masu virs 16 000 kilogramiem, piekabēm un...