Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Horoskopi šodien

Dvīņi būs pacilātā garastāvoklī un darbīgi.

Dvīņi būs pacilātā garastāvoklī un darbīgi
AUNS. Esiet pacietīgāks. Rezultāts nāks ar laiku. Atšķirīgo uzskatu dēļ iespējamas nesaskaņas ar priekšniecību. Labvēlīgs laiks dzīvokļa remontam un labiekārtošanai.
VĒRSIS. Var rasties neparedzēti izdevumi un kavēkļi ieceru īstenošanā. Vēlme izbaudīt aizliegto var būt spēcīgāka par veselo saprātu.
DVĪŅI. Būsiet pacilātā garastāvoklī. Darbi ies no rokas. Labvēlīgs laiks pārrunām ar priekšniecību. Kārtojot finanšu lietas, ieklausieties kolēģu teiktajā.
VĒZIS. Var rasties problēmas ar grāmatvedības atskaitēm. Nelabvēlīga diena finansiālu jautājumu risināšanai. Neaizņemieties naudu!
LAUVA. Labvēlīgs laiks kursiem, sevišķi saistītiem ar valodu apguvi. Jūsu vēlmi sasniegt jaunas virsotnes novērtēs. Saudzējiet kuņģi un lietojiet uzturā vieglu pārtiku.
JAUNAVA. Var nākt gaismā kāds noslēpums. Liksiet lietā humoru, bet var gadīties, ka atkal tiekat pārprasts. Necentieties ielīst apģērbā, kas jums ir izmēru par mazu.
SVARI. Jūsu uzvedībā būs manāma vulgaritāte. Esiet taktiskāks attiecībās ar citiem cilvēkiem. Lūkojiet, lai vakara izklaides nepārvēršas pārlieku vaļīgā pasākumā.
SKORPIONS. Priekšnieki ņems grožus savās rokās. Savukārt ierindas Skorpioni spēs pierādīt, ka ir pelnījuši ko vairāk par pārmetumiem.
STRĒLNIEKS. Būsiet nomākts un neapmierināts ar lietu gaitu. Ieteicams savas domas izteikt nevis pārmetumu, bet gan ierosinājuma formā. Labvēlīgs laiks visa veida reformām.
MEŽĀZIS. Veiksies finansiālajos darījumos. Varat organizēt prezentācijas un intervijas. Mīļotais cilvēks vēlēsies vairāk laika pavadīt ar jums kopā.
ŪDENSVĪRS. Ieteicams plānot dienu. Pretējā gadījumā aizmirsīsiet paveikt kādu darbu vai nokavēsiet tikšanos.
ZIVIS. Pratīsiet izprast citus cilvēkus un tas veicinās savstarpējās attiecības. Dienas pirmā puse piemērota visu veidu pārrunām un kontaktiem ar ārzemju partneriem.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Upe

  Tirgus diena ataust saulaina, tās gaisma pamazām izdzenā Dārtas bēdas. Viņa gurdiem soļiem iet uz pilsētu, lai nolūkotu un pirktu zirgu.9. Tirgus...

 • Pededzes pagastā nav ārsta un aptiekas

  Pededzes pagasta iedzīvotājiem jau pāris gadus nav sava ģimenes ārsta.Pededzes pagasta iedzīvotājiem jau pāris gadus nav sava ģimenes ārsta. "Kādreiz...

 • Par spīti neveiksmēm turpina audzēt vēžus

  Mārkalnes pagasta "Robežnieki" ir viena no nedaudzām zemnieku saimniecībām Latvijā, kas audzē vēžu mazuļus.Mārkalnes pagasta "Robežnieki" ir viena no...

 • Upe

  Tad ieliek tīrā māla bļodiņā vēl krietni karsto biezputru, iespiezdama tajā kārtīgu sviesta pikuci.7. Tad ieliek tīrā māla bļodiņā vēl krietni karsto...

 • Par ebreju var ne tikai piedzimt, bet arī kļūt

  Ebreju pastāvīgā apmešanās Latvijā sākās 16.gadsimtā Kurzemes hercogistē. Tie bija izglītoti cilvēki - tirgotāji, finansisti, ārsti, advokāti.Ebreju...

 • Nākamgad kalendārā iekļaus 12 jaunus vārdus

  No nākamā gada kalendārā iekļaus 12 jaunus vārdus, kuru īpašnieki varēs svinēt vārdadienas.No nākamā gada kalendārā iekļaus 12 jaunus vārdus, kuru...