Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Horoskopi šodien

Vērsis var uzstāties publiski.

Vērsis var uzstāties publiski
AUNS. Ieteicams nodarboties ar sportu, kā arī iesaistīt savās aktivitātēs ģimeni. Neesiet pārāk stingrs pret bērniem, centieties ieklausīties un labāk izprast viņus.
VĒRSIS. Veiksies visas radošās ieceres. Varat publiski uzstāties un lasīt lekcijas. Ja neesat pārliecināts par rīcības pareizību, lūdziet padomu pieredzes bagātākām personām.
DVĪŅI. Iespējams, daži pieļaus vecas kļūdas, kuras nāksies nožēlot. Pirms ko darāt, divreiz apdomājiet. Vakaru ieteicams pavadīt sev tīkamu cilvēku sabiedrībā.
VĒZIS. Nelabvēlīgs laiks, lai uzsāktu jaunus projektus un kaltu nākotnes plānus. Maz ko panāksiet paceļot balsi, labāk rīkojieties diplomātiski un pārdomāti.
LAUVA. Citu rūpes un intereses izrādīšana radīs patīkamas emocijas. Arī mīļotais var sagādāt patīkamu pārsteigumu. Radīsies iespēja padižoties ar bērnu panākumiem.
JAUNAVA. Jūsu sīkumainība un pedantiskums var novest pie nesaskaņām ar otro pusīti. Dienas otrajā pusē kāds nepatīkams atgadījums var pamatīgi samaitāt garastāvokli.
SVARI. Radošos un mākslinieciski tendētos Svarus var pārņemt iedvesma, kas būs stimuls radīt ko patiesi ģeniālu. Nav ieteicams veikt darījumus ar nekustamo īpašumu.
SKORPIONS. Iespējami sarežģījumi finansiālajā jomā. Ja lietosiet alkoholu, var rasties problēmas ar veselību. Būs visai grūti pielāgoties citiem, iespējams, jutīsieties nedaudz vientuļš.
STRĒLNIEKS. Centieties nepārvērtēt savas reālās iespējas un dotības, tādēļ ieteicams ieklausīties gan padomos, gan kritikā. Šoreiz kritiķis var sniegt lielāku labumu nekā glaimotāji.
MEŽĀZIS. Uzvedībā būsiet visai skarbs un pat rupjš, tā iespējams radīsiet nevēlamas problēmas ar citiem cilvēkiem. Ieteicams izvairīties no gastronomiskām pārmērībām.
ŪDENSVĪRS. Naudas lietas labāk sekmēsies dienas pirmajā pusē. Būsiet viegli aizskarams un visu uztversiet pārāk saasināti. Attiecības ar mīļoto cilvēku kļūs vētrainas un nevaldāmas, ja neieklausīsieties viņa viedoklī.
ZIVIS. Audziniet sevī pacietību, sāciet vienu darbu un to arī paveiciet. Labāk mazāk runāt, jo gari paskaidrojumi radīs vairāk pārpratumu. Nav ieteicams uzticēties mazpazīstamiem cilvēkiem.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Annijas bode

  Annijai bira asaras kā aizurbtam bērzam pavasarī.Annijai bira asaras kā aizurbtam bērzam pavasarī. Vienu pēc otra viņa noliktavas kaktā iemeta trīs...

 • Krāsim savai nākotnei

  No 2001.gada 1.jūlija Latvijā ieviesa pensiju sistēmas otro līmeni. Piedalīšanās tajā ir obligāta tiem, kuri ir jaunāki par 30 gadiem.No 2001.gada...

 • Augu aizsardzības līdzekļu lietotāju zināšanai

  Visus kultūraugus to augšanas laikā apdraud kaitēkļi, slimības un nezāles. Tādēļ, lai pasargātu kultūraugus, ir jāveic augu smidzināšana.Visus...

 • Aunam jādodas ārpus mājas

  AUNS. Būsiet garīgi un fiziski iztukšots. Nevēlēsieties pat dzirdēt par darba jautājumiem. Ieteicams šo dienu pavadīt ārpus mājas un iesaistīt...

 • Piedāvā atpūtu dažādām gaumēm

  Lieldienu pasākumi. 19.aprīlī pulksten 22.30 Alūksnē, atpūtas klubā "Jolanta" – Lieldienu dejas un konkursi "Ar un par olām" kopā ar DJ Uruli un...

 • Līķauts ir liecība par augšāmcelšanos

  Daudzi cilvēki vēl joprojām ar neticību vēro līķautu, kas glabājas Turīnā. Ja pasaule spēj pieņemt cilvēka mokas - šaustīšanu un krustā sišanu, tad...