Horoskopi šodien

Vērsim plāni būs neskaidri.

Vērsim plāni būs neskaidri
AUNS. Nelabvēlīgs laiks ceļošanai. Esiet izvēlīgāks izteicienos, lai neradītu neveiklu situāciju. Nav ieteicams iesaistīties finansiālajās afērās.
VĒRSIS. Nākotnes plāni var būt visai neskaidri. Nesāciet sevi šaustīt un uzvelt pašpārmetumus. Vakaru veltiet sev tīkamam atpūtas veidam.
DVĪŅI. Labvēlīga diena sabiedriskajām aktivitātēm, kā arī finansiālu un juridisku jautājumu risināšanai. Mīļotais cilvēks būs par kaut ko neapmierināts.
VĒZIS. Kāds no radiniekiem var ļaunprātīgi izmantot jūsu labestīgumu. Centieties atrisināt šo jautājumu diplomātiskā ceļā, lai neciestu radnieciskās saites.
LAUVA. Būs vēlēšanās daudz runāt un izcelt savu profesionālo neaizvietojamību. Tomēr atcerieties, kas par daudz, tas par skādi. Necentieties par katru cenu pārliecināt priekšniecību par savu taisnību.
JAUNAVA. Šodien radīsies lieliska iespēja parādīt savas izcilās praktiķa un analītiķa spējas. Nav vēlama pārlieku liela fiziskā aktivitāte un treknu ēdienu lietošana.
SVARI. Neuzņemieties organizēt vairākus pasākumus vienlaikus. Esiet precīzs un sekojiet, lai jūsu rīcībā neiezogas paviršība.
SKORPIONS. Atturieties no agresīvas rīcības, tas var radīt negatīvas sekas. Ģimenes dzīvē var rasties saspringums. Par iemeslu var būt jūsu greizsirdība. STRĒLNIEKS. Var būt problēmas ar privātīpašumu. Iespējamas zādzības vai nelaimes gadījumi. Galvenais - nezaudējiet dzīvesprieku!
MEŽĀZIS. Var rasties domstarpības ar jaunāka gadagājuma cilvēkiem. Nav ieteicams aizdot un aizņemties naudu. Saudzējiet savu reputāciju.
ŪDENSVĪRS. Kolēģi par katru cenu vēlēsies jūs pamācīt. Esiet diplomātisks un tieciet no skolotāja vaļā ar delikātu piesitienu.
ZIVIS. Sargieties kļūt par kādas personas marioneti. Nav ieteicams uzsākt nopietnus projektus, kā arī svarīgas pārrunas. Rīkojieties saskaņā ar savu iekšējo balsi. Vakaru veltiet ģimenes problēmu risināšanai.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Aunam jādodas ārpus mājas

    AUNS. Būsiet garīgi un fiziski iztukšots. Nevēlēsieties pat dzirdēt par darba jautājumiem. Ieteicams šo dienu pavadīt ārpus mājas un iesaistīt...

  • Piedāvā atpūtu dažādām gaumēm

    Lieldienu pasākumi. 19.aprīlī pulksten 22.30 Alūksnē, atpūtas klubā "Jolanta" – Lieldienu dejas un konkursi "Ar un par olām" kopā ar DJ Uruli un...

  • Līķauts ir liecība par augšāmcelšanos

    Daudzi cilvēki vēl joprojām ar neticību vēro līķautu, kas glabājas Turīnā. Ja pasaule spēj pieņemt cilvēka mokas - šaustīšanu un krustā sišanu, tad...