Horoskopi šodien

Ūdensvīrs būs neprognozējams.

Ūdensvīrs būs neprognozējams
AUNS. Jums apkārt būs daudz negodīgu cilvēku, kas rīkosies pretēji sabiedrībā pieņemtajā normām, tomēr jūs nespēsiet ietekmēt notikumu gaitu.
VĒRSIS. Uzkrājiet zināšanas, drīzumā jums tās noderēs. Esiet izpalīdzīgs, ja draugi nāk pie jums pēc padoma, bet netēlojiet pārgudro.
DVĪŅI. Ievērojiet vadības ieteikumus, darbojieties pēc noteikumiem. Nekādā gadījumā neriskējiet. Vēlams saglabāt senas draudzības saites.
VĒZIS. Esiet modrs, nesāciet šaubīgas lietas un nestrīdieties ar mājiniekiem. Netērējiet naudu bez apdoma.
LAUVA. Neatraidiet jums piedāvāto palīdzību. Finanšu lietas sāks uzlaboties. Palieciet uzticīgs saviem principiem. Kāds var zaudēt draugu.
JAUNAVA. Kļūstiet stāvokļa noteicējs. Jūsu vēlmes piepildīsies, bet esat gatavs lielam darbam un pārmaiņām. Vakarā jūs gaida kāds pārsteigums no bērnu puses.
SVARI. Ja slēpsiet savu īsto seju, nostāju, tad arī apkārtējie būs pret jums noslēgti. Neņemiet vērā baumas attiecībā uz jums.
SKORPIONS. Nesāciet neko jaunu, nogaidiet, situācija atrisināsies pati no sevis. Varbūt saņemsiet kādu labāku piedāvājumu.
STRĒLNIEKS. Pieņemiet visu kā ir, nemainiet neko. Izdosies viss ar teātri, mākslu saistītais. Variet doties netālā izbraukumā.
MEŽĀZIS. Varbūt saņemsiet negaidītu atbalstu. Tuvākajā laikā gaidāmas lielas pārmaiņas, sāciet jau laikus tām gatavoties.
ŪDENSVĪRS. Analizējiet situāciju, ja gribat kļūt stāvokļa noteicējs. Neaizraujieties ar bērnu audzināšanu. Vakarā jūsu rīcība būs neprognozējama.
ZIVIS. Nepārdzīvojiet tik ļoti par savām kļūdām. Dariet kaut ko, lai uzlabotu apstākļus, bet nešaustiet sevi. Varbūt kāds jums nodarīs pāri.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Dabas kļūda

  Nupat vēl pirms dažām dienām dzīve Artim likās tik vienkārša un labi nokārtota.Nupat vēl pirms dažām dienām dzīve Artim likās tik vienkārša un labi...

 • Par vai pret?

  Es tāpat kā vairums cilvēku, protams, negribu karu. Negribu, lai karā iesaistītos mēs, lai karotu citi. Tas ir cilvēcīgi, un tādas izjūtas visticamāk...

 • Var patikt vai nepatikt, bet otru tādu nav

  Šo mākslinieku talanta dzirksts katra par sevi Latvijā ir oriģināla, tomēr neatkārtojams ir tieši viņu tandēms, kad publikas priekšā divi Māri stājas...

 • Aicina pretendēt uz subsīdijām

  Pagājušajā gadā subsīdijas lauksaimniecībā rajona lauksaimnieki saņēma gandrīz 390 tukstošu latu apmērā (ieskaitot subsīdijas par agroklimatisko...

 • Kā atrast draugu internetā

  Šonedēļ žurnālā "Ieva": intervija ar Oļģertu Šalkoni, kurš stāsta, kā iemīlējies Elzā Radziņā.Šonedēļ žurnālā "Ieva": * intervija ar Oļģertu Šalkoni,...

 • Jānim Naglim - jauns bizness

  Tikai žurnālā "Privātā Dzīve" šonedēļ lasiet: Ainars Eisaks pēc cietuma apmeklē skaistumkopšanas salonu.Tikai žurnālā "Privātā Dzīve" šonedēļ...