Horoskopi šodien

Mežāzim nav jātiecas pēc taisnības.

Mežāzim nav jātiecas pēc taisnības
AUNS. Pieņemiet drauga piedāvājumu palīdzēt atrisināt kādu darba problēmu. Problēmas var radīt finanšu stāvoklis, varbūt vēlēsieties iegādāties kādu lielāku pirkumu, bet atklāsiet, ka konts jau tukšs.
VĒRSIS. Lai nodotu darbu norunātajos termiņos, iespējams šī brīvdiena pārvērtīsies par grūtu, bet ražīgu darbdienu. Attiecībās ar laulāto no jūsu puses var izpausties nepamatota greizsirdība.
DVĪŅI. Esiet reāls, nelidinieties pa mākoņiem. Galvā var iešauties doma par darbavietas maiņu, taču, pirms rīkojieties, apdomājiet visu divreiz, jo atpakaļceļa vairs var nebūt.
VĒZIS. Par visu vairāk vēlēsieties pabūt vienatnē un sakārtot domas. Pieskatiet bērnus, šodien viņus tā vien vilks uz delverībām. Varbūt iegādāsieties kādu mājdzīvnieku savām atvasītēm par prieku.
LAUVA. Izmantojiet brīvdienu, lai atpūstos svaigā gaisā. Varat arī pasportot, tomēr nesāciet izrādīties, rīkoties pārgalvīgi. Daži dosies uz ārzemēm, lai tur baudītu ziemas priekus.
JAUNAVA. Ja esat ko apsolījis, tad solītais noteikti jāizpilda, lai arī kā to negribētos darīt. Neļaujieties īgnumam un dusmām. Labvēlīgs laiks dažādu pirkumu izdarīšanai.
SVARI. Saglabājot mieru un paraugoties uz lietām no malas, atradīsiet izeju no kādas grūtas situācijas. Būs viegli atrast kompromisu savstarpējās attiecībās ar tuviniekiem.
SKORPIONS. Pārpratumu diena, labāk izvairīties no visu veidu attiecību skaidrošanas. Nelietojiet alkoholu, tas var radīt nepatīkamus starpgadījumus partnerattiecībās.
STRĒLNIEKS. Iespējama kāda neveiksme, kas būs jāpārvar ar attapīgu rīcību. Nerīkojieties pretēji sirdsapziņai, principiem. Kāds vēlēsies ar jums sazināties, izmantojot radio starpniecību.
MEŽĀZIS. Pirms uzsākt jaunu sadarbību, papētiet vai partneru vārdi atbilst viņu darbiem. Netiecieties pēc taisnības, šodien tāpat neko nepanāksiet.
ŪDENSVĪRS. Neuzspiediet apkārtējiem savu gribu. Izvairieties no kutelīgiem jautājumiem. Nav īpaši piemērots laiks svinību rīkošanai. Netaupiet naudu vajadzīgu preču iegādei, skopais maksā divreiz.
ZIVIS. Šodien iespējamas negaidītas situācijas, arī problēmas ar personīgo transportu. Jūsu omu uzlabos drauga vizīte. Varat papļāpāt pie kafijas tases.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Vai no Eiropas Savienības var izstāties?

    Jo tuvāk nāk brīdis, kad lemsim par Latvijas iestāšanos Eiropas Savienībā, jo biežāk uzdodam jautājumu, vai varēsim no tās arī izstāties?Jo tuvāk nāk...

  • Plānotais ir izpildīts

    VID Vidzemes reģionālās iestādes Alūksnes nodaļai 2002. gadā plānotais ir izpildīts. Kopbudžeta ieņēmumi palielinājušies par 289 510 latiem.VID...

  • Gūst medaļas Latvijas čempionātā slēpošanā

    Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi labi startējuši Latvijas čempionātā slēpošanā, kas notika 11. un 12.janvārī Madonā.Alūksnes Bērnu...