Horoskopi šodien

Mežāzis apgūs daudz jauna.

Mežāzis apgūs daudz jauna
AUNS. Tuvojoties nedēļas nogalei, sajutīsiet nogurumu, vēlēsieties atpūsties. Varbūt šodien pat neaiziesiet uz darbu vai neizpildīsiet kādu pienākumu.
VĒRSIS. Neļaujiet nomāktajam garastāvoklim ietekmēt darba procesu vai attiecības ar citiem cilvēkiem. Kāds draugs jums labprāt izpalīdzēs grūtā brīdī.
DVĪŅI. Jūsu tiekšanās pēc jaunām zināšanām ir apbrīnojama. Visu informāciju ieteicams pārbaudīt. Kāds kolēģis var vērsties pēc padoma.
VĒZIS. Emocijas sitīs augstu vilni un noturēt tās sevī būs gandrīz neiespējami. Izrunājieties ar kādu par savām problēmām.
LAUVA. Uztraucoties par katru sīkumu, būsiet sagādājis pamatīgu pārbaudījumu nervu sistēmai. Vēlams vakaru pavadīt peldbaseinā vai pirtī.
JAUNAVA. Spēsiet gūt arvien jaunus panākumus profesionālajā jomā. Varbūt uzsāksiet kādus kursus, apgūsiet svešvalodas.
SVARI. Esiet iecietīgāks pret tuviniekiem, vairāk ieklausieties viņu teiktajā. Neatstājiet novārtā bērnu izglītību. Vakarā atturieties no uzdzīves.
SKORPIONS. Ieteicams padomāt par veselīgāku uzturu. Daži varbūt iestāsies kulināru kursos, lai turpmāk spētu pagatavot pilnvērtīgas maltītes.
STRĒLNIEKS. Klāt pārmaiņu laiks. Apsverot nākotnes iespējas, esiet piesardzīgs, nepieņemiet neapdomīgus lēmumus. Izvairieties no agresīvas rīcības.
MEŽĀZIS. Jums piedāvās jaunu darbības veidu. Varēsiet daudz ko apgūt. Kolēģi jūs cienīs par atklātību un vaļsirdību.
ŪDENSVĪRS. Konfliktu risināšanai nepiemērota diena. Meklējiet savas kļūdas, atzīstiet tās. Varat sākt plānot vasaras atvaļinājumu. Laba diena, lai salīgtu mieru ar vecākiem.
ZIVIS. Kāds var sagādāt jums patīkamu pārsteigumu. Pēcpusdienā nav ieteicama alkohola lietošana.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti