Horoskopi šodien

Strēlnieks saņems sengaidīto atbalstu.

Strēlnieks saņems sengaidīto atbalstu
AUNS. Var pazemināties tikumiskais līmenis, un jūs pastrādāsiet kādu muļķību. Iespējama neuzticība, ko vēlāk tomēr nožēlosiet. Laba, iedvesmas pilna diena radošajiem Auniem.
VĒRSIS. No savstarpējo attiecību viedokļa smaga diena. Būsiet pārāk kategorisks savos spriedumos. Labāk pavadiet laiku, lasot grāmatas vai sportojot, bet nesāciet strīdu ar savu otro pusīti.
DVĪŅI. Šodien neviens nespēs sacensties ar jums. Būsiet gan pievilcīgs, gan artistisks un vēl piedevām gana gudrs, lai izceltos jebkurā sabiedrībā. Piemērots laiks izklaidēm, atpūtai, vizītei pie drauga.
VĒZIS. Nav izslēgtas negaidītas perspektīvas saistībā ar mīlestību un jaunradi. Iespējams, atjaunosiet senu sakaru. Izdosiet naudu veselības nostiprināšanai. Saasināsies "oža" uz labiem darījumiem.
LAUVA. Publiski panākumi, dāvanas un skūpsti - šādas balvas liktenis jums sola, ja vien nekļūsiet pārmēru iedomīgs. Peļņa no kāda pasākuma izrādīsies mazāka, nekā cerējāt.
JAUNAVA. Pirms uzņematies papildu pienākumus, apdomājiet, vai līdz ar to neatņemat laiku, kas paredzēts, lai būtu kopā ar tuviniekiem. Jebkura cilvēka pacietības mērs reiz var trūkt, raugiet, lai tā nenotiek ar jūsu laulāto draugu.
SVARI. Varbūt nolemsiet mainīt nodarbošanos vai pievērsīsieties kādam hobijam. Neuzmanīga izturēšanās uz ielas var radīt kaitējumus veselībai. Izpratīsiet vissarežģītākos jautājumus.
SKORPIONS. Brīvdienās nopietni pievērsieties savai ģimenes dzīvei. Varbūt jūsu laulātais draugs meklē mierinājumu citas apskāvienos. Šodien pieņemtie lēmumi būs neobjektīvi, radīs zaudējumus.
STRĒLNIEKS. Saņemsiet sen gaidīto finansiālo vai morālo atbalstu. Neliedziet arī savu palīdzību, ja kāds to lūdz. Rūpīgi kopiet ādu un vislabāk - konsultējieties ar speciālistu šajā jomā.
MEŽĀZIS. Iespējams jauns intīms sakars neparastos apstākļos. Rīkosieties sev pavisam netipiski un būsiet par to stāvā sajūsmā. Atturieties no spontānas izšķērdības!
ŪDENSVĪRS. Šodien astroloģiski labs laiks, lai uzsāktu tālu ceļojumu. Nedodiet pārsteidzīgus solījumus un neizrādiet pārmērīgu aktivitāti partnerattiecību jomā!
ZIVIS. Diena nav piemērota nopietnām pārrunām darba jautājumos. Iespējams, kāds aizskars jūsu patmīlību. Vēlēsieties tikties ar jaunības dienu mīlestību, varbūt atjaunosiet bijušās attiecības.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

  • Gatavošanās dziesmu svētkiem rit pilnā sparā

    Lai arī nākamo dziesmu svētku budžets nav apstiprināts un vēl nav zināms, ar kādiem finanšu līdzekļiem varēs rēķināties svētku organizatori, tomēr...

  • Automašīnas dekorēt nedrīkst

    Dekoratīvos nolūkos aprīkojot savu transportlīdzekli ar papildu lukturiem un citām gaismas ierīcēm dažādās krāsās, autovadītāji pārkāpj vairākus Ceļu...

  • Darbojas informatīvais tālrunis

    Līdz 2003.gada 1.janvārim darbosies Latvijas Pretvēža apvienības informatīvais tālrunis 8000099.Līdz 2003.gada 1.janvārim darbosies Latvijas Pretvēža...