Horoskopi šodien

Ūdensvīram vajadzīgs miers.

AUNS. Neapšaubāmi būsiet pierādījis, ka spējat būt līderis visās jomās un nedēļas nogalē gribēsiet papriecāties un nosvinēt savu uzvaru. Iespējams, uzsāksiet romantiskas attiecības vai arī draugu kompānijā dosieties ārpus pilsētas robežām.
VĒRSIS. Nav izslēgts, ka pēkšņi aizrausieties ar citu tautu kultūru, vāksiet attiecīgu informāciju, materiālus. Darbā sevišķi labas attiecības veidosies ar sieviešu kārtas pārstāvēm.
DVĪŅI. Daži Dvīņi būs romantiski noskaņoti, aicinās savu iemīļoto uz tikšanos, pasniegs dāvanas un visādi citādi lutinās. Necietīsiet sliņķus, arī pats atmetīsiet sev tik raksturīgo vieglprātību. Ja gribat ievērot diētu, tad dariet to ārsta uzraudzībā!
VĒZIS. Privātā dzīvē iespējamas pārmaiņas. Ja esat nolēmis pārcelties uz jaunu dzīvesvietu, sākumā pārliecinieties vai visas nepieciešamās formalitātes ir nokārtotas un remonts tik tiešām pabeigts.
LAUVA. Veiksies sportiskajām Lauviņām, viņām arī lielākas izredzes iepatikties pretējam dzimumam. Daži var atklāt sevī jaunus talantus, spējas, kam līdz šim nepievērsa uzmanību. Varat iegādāties kādu mājdzīvnieku.
JAUNAVA. Aktīva darba diena, diez vai kāda Jaunava paliks mājās un atpūtīsies. Apliecināsiet sev un citiem, ka spējat būt vadošā amatā, un tie, kas vēl tajā nav iecelti, var cerēt uz pozitīvām pārmaiņām.
SVARI. Brīvdienās labs laiks, lai pārkārotu dzīvokli vai iegādātos saimniecībā noderīgas lietas, tehniku. Jūs labprāt dosieties paslēpot vai kā citādi iesaistīsieties sportiskās aktivitātēs.
SKORPIONS. Brīvdienās varat pievērsties mājsaimniecības darbiem, veikt kādus pārkārtojumus. Tuvinieku starpā valdīs sapratne, jums būs vieglāk kontaktēties ar bērniem. Daži tiks ielūgti viesos, bet varbūt nemaz nevēlēsies nekur doties.
STRĒLNIEKS. Privātā dzīvē necietīsiet ierobežojumus, varbūt pat meklēsiet glābiņu darbā, ja mājās valdīs kareivīga atmosfēra. Kolektīvā izcelsieties ar asprātību, iespējams, uzsāksiet kādu nelielu romāniņu.
MEŽĀZIS. Jūs būsiet zinātkārs, varbūt nolemsiet uzsākt kādas mācības, bet, visticamāk, ka šī apņemšanās tā arī paliks ideju līmenī. Esiet uzstājīgāks partnerattiecībās, īpaši, ja otrs cilvēks ignorē jūsu vēlmes!
ŪDENSVĪRS. Brīvdienās vēlēsieties atpūsties, tāpēc atslēgsiet visus sakaru līdzekļus, lai neviens neiztraucē jūsu mieru. Varbūt mīļotajam cilvēkam izdosies jūs pierunāt pieņemt kopīgu peldi. Ja vien to atļauj jūsu vannas izmēri, neatsakiet, kas zina, kas sekos tālāk!
ZIVIS. Varbūt pēkšņi sajutīsities savārdzis vai vienkārši simulēsiet, jo gribēsiet sev pievērst vairāk uzmanības vai izvairīties no pienākumu veikšanas. Neatsakiet sev to prieku palasīt kādu labu grāmatu!

Citu datumu laikraksti

 • Aiz durvīm

  Tonakt daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājus pamodināja sievietes kliedziens. "Atdod bērnu! Tas ir mans bērns!".Tonakt daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājus...

 • Atbildam lasītājam

  Kur Alūksnes rajonā var saņemt palīdzību, ja dzīvoklī konstatēju gāzes noplūdi?Kur Alūksnes rajonā var saņemt palīdzību, ja dzīvoklī konstatēju gāzes...

 • Atklājumi vecās grāmatās

  Vakaros šad tad pāršķirstu vecas grāmatas. Ģimenē tās sen izlasītas, interesantākās dotas arī draugiem.Vakaros šad tad pāršķirstu vecas grāmatas....

 • Cepta zivs “Blondīne” itāļu gaumē

  Šoreiz ēdiena gatavošanai izmantosim svaigi saldētu makrarusa fileju.Šoreiz ēdiena gatavošanai izmantosim svaigi saldētu makrarusa fileju. Ģimenēs,...

 • Atver sveces uguns ziedu!

  Laikam gan neviens nezina, kam pirmajam ienāca prātā taukos vai eļļā ievietot dakti, lai šādi radītu gaismu.Laikam gan neviens nezina, kam pirmajam...

 • Vai frontes līnija tēva sētā?

  Šobrīd valstī kaislību centrā - iestāšanās Eiropas Savienībā. Diskutē žurnālisti, pārrunā ierēdņi, analizē biznesa cilvēki.Šobrīd valstī kaislību...