Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Horoskops nedēļai

Auns. Daudz kontaktu, taču Aunam jāizvērtē, vai viss šajā laikā darītais, runātais un plānotais lietderīgs. Spontāna rīcība patlaban viņam nenāktu par labu.

Auns. Daudz kontaktu, taču Aunam jāizvērtē, vai viss šajā laikā darītais, runātais un plānotais lietderīgs. Spontāna rīcība patlaban viņam nenāktu par labu.
Vērsis. Vēlme dot savu ieguldījumu kādā lietā tiks novērtēta ļoti atzinīgi. Izdosies sevi apliecināt, bet ar vienu noteikumu - darbojoties komandā. Arī tad, ja Vērša dzīve rit savrupi, viņa pūliņi nebūs velti.
Dvīņi. Dvīņu prātu nodarbinās partnerattiecības. Lai nesagādātu sev liekas "galvassāpes", šajā zvaigznājā dzimušajiem vajadzētu atcerēties, ka viņiem piemīt tāda īpašība, ko sauc par elastību.
Vēzis. Vēža uzmanības centrā - darbs un visdažādākie pienākumi, gan jau ierastie, gan gluži neplānoti. Izjutīs vairāk rūpju, nekā domājis, iespējams, nāksies vairāk laika atlicināt kādam radiniekam.
Lauva. Konkrēts gadījums tikai nostiprinās Lauvas pārliecību par to, ka domā un rīkojas atbilstoši situācijai, ka citādi nav iespējams. Tas gan prasīs daudz enerģijas, bet par tās trūkumu nevarēs sūdzēties.
Jaunava. Pratīs sagādāt pārsteigumus - dažam labam prieka pilnus, savukārt citam - gluži pretēji. Paļaujoties uz sevi, panāks vēlamo.
Svari. Tuvākās darbdienas prasīs no Svariem pašsavaldību, citādi, ļaujot emocijām vaļu, viņi tikai saasinās problēmu. Tā kā šajā zīmē dzimušajiem diplomātija nav sveša, nebūs tik grūti.
Skorpions. Ne mazums kārdinājumu un vilinājumu, riskēt nebūtu vēlams. Skorpionam derētu ieklausīties viņa spēcīgajā intuīcijā, jo tikai tā nemaldīgi pateiks priekšā.
Strēlnieks. Kaut arī daudz rūpju, Strēlnieks bez aizķeršanās tiks ar tām galā. Būs gan arī neparedzēti jautājumi, ko nāksies atlikt uz vēlāku laiku, - tas neko īpašu nemainīs.
Mežāzis. Būtiska nozīme šaja laikā attiecībām ar pretējo dzimumu, kas atraisīs ne tikai Mežāža radošo potenciālu, bet palīdzēs saprast kādu problēmu.
Ūdensvīrs. Ūdensvīra dotais padoms kādam lieti noderēs. Viņa skatījums uz notiekošo būs svarīgs. Ja šajā zīmē dzimušie ir vecāki, tad daudz laika veltīs audzināšanas jautājumiem.
Zivis. Lielā mērā Zivis patlaban pretrunu plosītas, jo no visa vēlēsies iegūt maksimālāko. Darboties griba tomēr lielāka par iespējām, tāpēc, nedēļai beidzoties, jutīsies sevi izsmēlušas.

Citu datumu laikraksti

 • Aicina uz semināru par narkotikām

  Sabiedrības veselības aģentūra rīko bezmaksas semināru “Narkotiku un citu psihoaktīvo vielu lietošanas profilakse vecāku atbalsta grupām un jauniešu...

 • Domā par pagasta attīstību

  Pagājušajā nedēļā vairākas Alūksnes rajona skolēnu komandas devās uz Latvijas Jauno zemnieku kluba organizētā konkursa „Lauki – manas mājas”...

 • Saņem dāvinājumā divus datorus

  Kopš oktobra sākuma Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas bibliotēkas tehniskie resursi papildināti ar vēl diviem datoriem, kas līdztekus līdzšinējai...

 • “AZ” zvana

  Izglītības likumu plānots papildināt ar grozījumiem, nosakot, ka skolēns ar savu rīcību nedrīkst diskreditēt izglītības iestādi, viņam jāievēro...

 • Kā jūs ieteiktu rīkoties, ja bērns niķojas?

  Ināra, pensionāre no Alūksnes: Domāju, ka galvenais ir, lai izrēķināšanās ar bērna niķiem nenotiktu publiski. Esmu redzējusi, ka māmiņas savus bērnus...

 • Kā tikt galā ar nepaklausīgu bērnu?

  Vispirms pieaugušajam skaidri vajadzētu noformulēt, tieši kādu uzvedību no bērna velētos, “labu uzvedību”, bet kādu?Vispirms pieaugušajam skaidri...

 • Tiekas seminārā

  Alūksnes Novadpētniecības un mākslas muzejā 16.oktobrī seminārā tikās pašvaldību kultūras namu, bibliotēku, muzeju un novadpētniecības ekspozīciju...

 • Sikšņos tiksies pagasta pensionāri

  Sikšņu pamatskolā 26.oktobrī kopā sanāks Virešu pagasta pensionāri uz kopīgu pasākumu „Rudens lapu zeltā”.Sikšņu pamatskolā 26.oktobrī kopā sanāks...

 • Remontē divas motordrezīnas

  Gulbenes - Alūksnes bānīša sliežu ceļu remontētāju rīcībā bus divas atjaunotas motordrezīnas.Gulbenes - Alūksnes bānīša sliežu ceļu remontētāju...