Humora koncertā skanēs arī dvēseliskas un dauzonīgas dziesmas

Kopā ar satīriķiem Šoriņu un Neimani Pilssalas estrādē koncertā "Vai Eiropā būs jautrāk?" piedalīsies arī īpašais viesis no "Talantu fabrikas" - Arvis Rekets - ar jau pazīstamajām galda dziesmām, kā arī ar jaunām kompozīcijām.

Kopā ar satīriķiem Šoriņu un Neimani Pilssalas estrādē koncertā "Vai Eiropā būs jautrāk?" piedalīsies arī īpašais viesis no "Talantu fabrikas" - Arvis Rekets - ar jau pazīstamajām galda dziesmām, kā arī ar jaunām kompozīcijām no soloalbuma, kas klajā nāks jūlija otrajā pusē.
- Kā tu uzsāki mūziķa gaitas?
- Arvis: Divu gadu vecumā mamma mani aizveda uz ansambli "Mazputniņš". Vēlāk es Rīgas Doma kora skolā mācījos diriģēšanu, taču par diriģentu nekļuvu. Bija brīdis, kad ar mūziku nenodarbojos, taču drīz sāku mācīties spēlēt sintezatoru.
- Vai tu jau agrāk esi piedalījies dziedāšanas konkursos?
- Nē, man vispār nepatīk konkursi. Vienīgais, kurā esmu piedalījies, ir zīmēšanas konkurss.
- Kāda ir tev tuvākā mūzika?
- Man patīk klasiskais roks, tādas grupas kā "Toto", "Pink Floyd", "Chicago". Ideālu, kurus gribētu atdarināt mūzikā, man nav.
- Vai esi apmierināts, ka piedalījies "Talantu fabrikā"?
- Tikai muļķi mēdz nožēlot bijušo. "Talantu fabrika" bija labs starta punkts, bet es esmu Arvis Rekets, nevis fabrikants Rekets.
- Ko tu ieguvi, piedalīdamies šovā?
-"Talantu fabrikā" es iemācījos strādāt televīzijā un sapratu, ka māku strādāt, bet ne dzīvot grupā. Šobrīd ar citiem fabrikantiem ir labas attiecības, mēs dažkārt kaut kur kopā aizejam. Vēl "Talantu fabrikā" es iemācījos pagatavot vistas fileju ar ķiplokiem.
- Ko pašlaik dara citi fabrikanti?
Arvis: Daļa aktīvi uzstājas "Talantu fabrikas" koncerttūrē. Jeremy raksta grāmatu par šovu.
- Kādi ir tavi tuvākās nākotnes plāni?
- Es piedalīšos piecos "Talantu fabrikas" turnejas koncertos, bet būs arī daudz savu koncertu. Esmu uzaicināts visu vasaru piedalīties Voldemāra Šoriņa un Zigurda Neimaņa koncertturnejā "Vai Eiropā būs jautrāk?". Tie būs humora pilni koncerti pilsētu brīvdabas estrādēs. Es izpildīšu mūziku no nesen izdotā albuma "Galda dziesmas", kā arī dziesmas no jaunā albuma. Tajā būs 13 dvēseliskas, jaunatnīgi dauzonīgas dziesmas. Mūziku un vārdus esmu sacerējis es un mans producents Jānis Valters. Latvijas radio 2 pavisam drīz skanēs pirmais singls "Mēs esam kā viens" no jaunā albuma. Visas dziesmas ir latviešu valodā.
- Kāda ir tava attieksme pret dziedāšanu svešvalodās?
- Mana attieksme ir pozitīva, "Talantu fabrikā" nebija problēmu dziedāt arī krieviski, taču dziesmas es rakstu tikai latviešu valodā.
- Kādu tu redzi savu nākotni pēc apmēram pieciem gadiem?
- Es nākotni nezīlēju, bet radu. Pašlaik es nodarbojos tikai ar mūziku, domāju, ka varēšu ar to nopelnīt iztiku. Ja cilvēks strādā, tad var nopelnīt.
- Kas veido tavu skatuves tēlu?
- Man ir laba saskaņa ar stilisti Natāliju Jansoni. Man vienmēr ir paticis, kādus skatuves tērpus viņa man ir izvēlējusies.
- Kas vēl tev patīk?
- Man patīk basketbols, futbols, zole, cope. Arī latviešu teātris.

Citu datumu laikraksti

 • Upe

  Kāds, kura balsi viņa labi atmin! Ansis! Dārtai pār augumu pārskrien vieglas tirpas, viņa nespēj spert vairs ne soli, nejusts reibonis apņem viņas...

 • Būs pieejami līdzekļi no Eiropas Sociālā fonda

  Eiropas Sociālais fonds ir Eiropas Savienības finanšu instruments cilvēkresursu attīstībai un darba tirgus apstākļu uzlabošanai, kas ilgtermiņā...

 • Kāpēc nenotika "t.A.T.u." koncerts

  Tikai žurnālā "Privātā Dzīve" šonedēļ lasiet: Laimas Vaikules uzdzīve Maskavā.Tikai žurnālā "Privātā Dzīve" šonedēļ lasiet: Laimas Vaikules uzdzīve...

 • Starp mums, sievietēm, runājot

  Kādu dienu Paradīzes dārzā Ieva sauca: "Dievs, man ir problēma!".Kādu dienu Paradīzes dārzā Ieva sauca: "Dievs, man ir problēma!" "Kas noticis,...

 • Ziedu ballē būs vērojama augu dažādība

  Rīgas Latviešu biedrības namā no 10. līdz 13. jūlijam notiks Otrā apvienotā puķu un krāšņumaugu izstāde Ziedu balle.Rīgas Latviešu biedrības namā no...

 • Piedāvā pasākumus dažādām gaumēm

  Dziesmu svētki. 23. Vispārējo latviešu dziesmu svētku programma: 5. jūlijā Doma laukumā pulksten 12.00 - pūtēju orķestru diena (ieeja brīva).Dziesmu...