Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotāji sūdzas par trīs ārstu darbu

No Alūksnes rajona Medicīnas aprūpes un darbspējas kvalitātes kontroles inspekcijā pērn saņemtas trīs sūdzības par ģimenes ārsta, ķirurga un neatliekamās medicīniskās palīdzības ārsta neapmierinošu darbu.

No Alūksnes rajona Medicīnas aprūpes un darbspējas kvalitātes kontroles inspekcijā pērn saņemtas trīs sūdzības par ģimenes ārsta, ķirurga un neatliekamās medicīniskās palīdzības ārsta neapmierinošu darbu. Divas sūtījušas juridiskas un vienu - fiziska persona.
"Divi ārsti ir sodīti administratīvi. Diemžēl viens no viņiem nav uzskatījis par vajadzīgu sodu samaksāt," stāsta Medicīnas aprūpes un darbaspējas ekspertīzes kvalitātes kontroles inspekcijas vadītāja Rūta Bļodniece.
Viņa atgādina, ka pērn pēc nelaimes gadījuma darbā mira vīrietis (viņš iezāģēja kājā). Medicīnas aprūpes un darbaspējas kvalitātes kontroles inspekcijas darbinieki sūdzības pārbaudē atzina, ka cietušais līdz Alūksnes slimnīcai bija dzīvs, bet medicīniskā palīdzība nebija atbilstoši organizēta. Sodu par pamatotu atzinusi ģimenes ārste, kuras pacients nomira. Tiesa, konstatēja arī pacienta pārkāpumus.
Viņa atzīst, ka Alūksnes rajonā ar ārstu darbu neapmierināto skaits ir niecīgs, jo pavisam inspekcija saņēmusi 400 sūdzības, kas ir par 40 procentiem vairāk nekā aizpērn. Visvairāk sūdzību ir par ģimenes ārstu un ķirurgu darbu. Alūksnes rajonu apkalpo Medicīnas aprūpes un darbaspējas ekspertīzes kontroles inspekcijas eksperte ārste Maija Ose, kas strādā Balvos.

Citu datumu laikraksti

  • Aicina pretendēt uz subsīdijām

    Pagājušajā gadā subsīdijas lauksaimniecībā rajona lauksaimnieki saņēma gandrīz 390 tukstošu latu apmērā (ieskaitot subsīdijas par agroklimatisko...

  • Kā atrast draugu internetā

    Šonedēļ žurnālā "Ieva": intervija ar Oļģertu Šalkoni, kurš stāsta, kā iemīlējies Elzā Radziņā.Šonedēļ žurnālā "Ieva": * intervija ar Oļģertu Šalkoni,...

  • Jānim Naglim - jauns bizness

    Tikai žurnālā "Privātā Dzīve" šonedēļ lasiet: Ainars Eisaks pēc cietuma apmeklē skaistumkopšanas salonu.Tikai žurnālā "Privātā Dzīve" šonedēļ...