Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotāju parādus atzīst par bezcerīgiem

Alūksnes pilsētas domes sēdē nolēma atzīt par bezcerīgiem un norakstīt zaudējumos iedzīvotāju parādus par kopējo summu 2435,14 lati.

Alūksnes pilsētas domes sēdē nolēma atzīt par bezcerīgiem un norakstīt zaudējumos iedzīvotāju parādus par kopējo summu 2435,14 lati.
No šīs summas 681,03 latuiir īres/apsaimniekošanas parāds SIA "Alūksnes nami", 1687,90 lati ir siltumenerģijas piegādes parāds akciju sabiedrībai "Simone", bet 66,21 lats ir ūdens piegādes, kanalizācijas un atkritumu izvešanas parāds komunālo pakalpojumu uzņēmumam "Rūpe".
Kopējo summu veido astoņu cilvēku parāds. Pārsvarā tie ir bez darba, ar nepilngadīgiem bērniem un maznodrošināti iedzīvotāji.
Deputātam Jānim Cīmiņam ir cits viedoklis. Viņš uzsvēra, ka par iesniegto lēmuma projektu nebalsos, jo tajā nav norādīta pilnīga informācija, un pieprasīja vārdisko balsojumu.
"Es nebalsošu, lai nebūtu tā, ka dome šos parādus ir norakstījusi, bet pēc tam izrādītos, ka kāds no parādniekiem kaut kur strādā un saņem naudu," sacīja J.Cīmiņš.
SIA "Alūksnes nami" rīkotājdirektors Alvis Bukovskis uzsvēra, ka parādnieki mēdz mainīt dzīvesvietu, par to neziņojot, tādēļ viņu meklēšana reizēm ilgst pat divus gadus, bet pēc tam domē "Alūksnes nami" iesniedz iesniegumu, lai parādus atzītu par bezcerīgiem.
"Protams, var šo parāda summu "turēt" grāmatvedībā vēl desmit gadus, bet tas tikai traucēs uzņēmuma bilancei," norādīja A.Bukovskis.

Citu datumu laikraksti

 • Velk bluķi un dedzina grēkus

  Mālupes pagastā kultūras darbinieki ceturtdien organizēja nebijušu pasākumu - bluķa vilkšanu pa pagasta iestādēm, lai aizdzītu visus ļaunos...

 • Skatlogus rotā savam un klientu priekam

  Iestājoties krēslai, pilsētas ielās iedegas laternas, arī veikalu skatlogos sāk mirdzēt sveču liesmiņas un daudzkrāsainas lampiņas.Iestājoties...

 • Iepazīst mazpulka radošo darbu

  Ziemeru 29.mazpulka dalībnieku projekti guvuši atzinību ne tikai Alūksnes rajonā, bet ir pazīstami arī valstī. Ar viņu veikumu pamatskolā un pagastā...

 • Varēs vizināties zirga pajūgā

  Jātnieku sporta klubs Jaunannas pagasta zemnieku saimniecībā “Arāji” rīko jautras izdarības, atrakcijas un vizināšanos kamanās.Jātnieku sporta klubs...

 • Uz pasākumu aicina bērnus

  Alūksnes atpūtas un izklaides vietā “Klondaika” 21.decembrī notiks Ziemassvētku sarīkojums, uz to aicina 50 bērnus no maznodrošinātām...

 • Konkursā izcīna godalgotu vietu

  Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolas 10.klases skolniece Ilze Dandena ir ieguvusi 2.vietu zīmējumu un domrakstu konkursā “Sports manā skolā...