Ielūdz uz koncertu “Baltie Ziemassvētki”

Tuvojas brīnišķīgākie svētki gadā - Ziemassvētki. Mainīgais laiks un straujais dzīves ritms šogad neļauj izbaudīt katru Ziemassvētku gaidīšanas mirkli.

Tuvojas brīnišķīgākie svētki gadā - Ziemassvētki. Mainīgais laiks un straujais dzīves ritms šogad neļauj izbaudīt katru Ziemassvētku gaidīšanas mirkli.
Taču, lai Ziemassvētku emocijas, prieks pārņemtu ikkatra cilvēka sirdi, deju kolektīvs "Virpulītis" aicina uz tradicionālo Ziemassvētku koncertu "Baltie Ziemassvētki". Šogad koncertā uzstāsies visu vecumu dejotāji un uz skatuves kopā ar pašiem mazākajiem dejos arī viņu vecāki.
Šis gads "Virpulītim" ir bijis darbīgs gads. Lielie deju kolektīva dejotāji - Zane Podniece, Raivis Ķesters, Kristīne Laizāne, Uvis Ausējs, Sniedze Zvirgzda un Edgars Logins - piedalījās arī Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos Rīgā, kur koncertēja kopā ar E.Glika Alūksnes valsts ģimnāzijas pūtēju orķestri. "Lielie vidējā vecuma dejotāji vairākkārt koncertēja Alūksnē, Alūksnes rajonā, kā arī ārpus rajona robežām. Īpaši jauka uzstāšanās izvērsās Bānīša svētkos Stāmerienas stacijā un Alūksnes pansionātā," stāsta deju kolektīva "Virpulītis" vadītāja Ilze Līviņa.
Arī deju konkursos dejotāji piedalījušies diezgan aktīvi un atgriezušies mājās ar labiem rezultātiem. Pēdējais konkurss, kur dejotāji piedalījušies, bijis 19.novembrī Smiltenē . 2.vietas savā vecuma grupā ieguva Vendijs Voskis un Elīna Voska, Artūrs Voskis un Lelde Jurģīte, Artūrs Fursenko, Signe Rappa un Beate Kazaine, Alberts Līviņš un Marta Stradiņa. Savukārt ar 3.vietas diplomiem mājās atgriezās Kristiāns Kļaviņš un Sintija Straume, Edgars Sināts un Džeina Riekstiņa.
Visi aicināti apmeklēt "Virpulīša" svētku koncertu svētdien, 18.decembrī, pulksten 12.00 Alūksnes tautas namā.

Citu datumu laikraksti

  • Darina darbus jubilejas gada izstādēm

    Nākamais ir Alūksnes Tautas lietišķās mākslas studijas “Kalme” 40.jubilejas gads. Gatavošanās svinībām saistīta ar citiem nozīmīgiem pasākumiem un...

  • Par ko jāmaksā?

    Loģiski, ka par apkuri vairāk maksā tad, kad ārā ir aukstāks. Taču Alūksnē Helēnas ielas 55.nama 2.korpusa iemītniekiem nākas pārdzīvot paradoksu -...

  • Nauda var ceļot vairākas dienas

    Latvijā arvien vairāk cilvēku regulāri veic naudas pārskaitījumus, jo līdztekus ierastajiem maksājumiem par īri, elektrību, gāzi un citiem...