Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ienākumu deklarācijas iesniedz pirmie divi domes deputāti

Alūksnes rajonā tikai 23 procenti valsts amatpersonu Valsts ieņēmumu dienestam ir iesniegušas ienākumu deklarācijas par pērno gadu.

Alūksnes rajonā tikai 23 procenti valsts amatpersonu Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir iesniegušas ienākumu deklarācijas par pērno gadu.
VID Vidzemes reģionālās iestādes korupcijas novēršanas kontroles daļas priekšniece Diāna Bleire informē, ka tos, kas deklarācijas iesniegs pēc noteiktā termiņa - 1.aprīļa - var administratīvi sodīt ar naudas sodu līdz 250 latiem.
Pašvaldībās šobrīd aktīvāki deklarāciju iesniedzēji esot deputāti, nevis pašvaldību vadītāji. Arī no valsts iestādēm reti kurš vadītājs ir iesniedzis deklarāciju. D.Bleire pauž, ka, visticamāk, daudzi šo pienākumu atliek uz pēdējo brīdi.
Alūksnes domes pirmie divi (no 11 deputātiem) ir iesnieguši Valsts ieņēmumu dienestā ienākumu deklarācijas par pērno gadu.
Deputāts Valdis Vīksna uzrādījis, ka viņa īpašumā ir vairākas "Moskvič" markas automašīnas - 1957., 1959. un 1987. izlaiduma gada. Deputāts ir arī motorlaivas (1976. izlaiduma gada) un 16 gadus vecas airu laivas īpašnieks. Viņam Alūksnē pieder dzīvoklis, zeme ar dārza māju, divas garāžas un laivu novietne. V.Vīksna Alūksnē ir laivu novietņu īpašnieku kooperatīvās sabiedrības "Banga - Alūksne" un kooperatīvās dārzkopības sabiedrības "Kalnadruva" priekšsēdētājs. Pērn V.Vīksna domē kā deputāts pirms nodokļu nomaksas nopelnījis 1751 latu. Kooperatīvajā dārzkopības sabiedrībā viņš saņēmis 876 latus. Saņemta arī pensija - 625 lati.
Alūksnes domes deputāts un slimnīcas ārsts anesteziologs Pēteris Kučiks pērn domē nopelnījis 1665 latus. Ārsta algā nopelnīti 4117 lati. Saņemta arī vecuma pensija - 1793 lati. 300 latus P.Kučiks saņēmis, pārdodot savu automašīnu "Audi 80" (1981. izlaiduma gada). Viņš ir automašīnas "Volkswagen Jetta" (1988. izlaiduma gada), dzīvokļa un garāžas īpašnieks Alūksnē.
Alūksnes domes izpilddirektors Uldis Ozols pērn domē nopelnījis 2797 latus.
Pirms tam, strādājot Ceļu satiksmes drošības direkcijā, U.Ozols nopelnījis 1337 latus. 22 latus viņš nopelnījis SIA "Viļņi un I.S.A.". U.Ozolam Alūksnē pieder dzīvoklis un "Volkswagen Passat Variant" automašīna (1988. izlaiduma gada).
Alūksnes pašvaldībai piederošās akciju sabiedrības "Simone" direktors Guntis Zālītis pērn algā nopelnījis 5260 latus. Skaidras naudas uzkrājumā viņam ir 7600 lati. G.Zālītis ir garāžas īpašnieks Alūksnē, viņam ir automašīna
"Audi 80" (1987. izlaiduma gada), kā arī 14 gadus veca airu laiva un 1977.gadā ražots ūdens velosipēds.
Alūksnes pašvaldības uzņēmuma "Marienburga" pārvaldnieks Kārlis Briška pērn nopelnījis 2540 latus. Viņš ir automašīnas "Volkswagen Golf" (1991. izlaiduma gada) īpašnieks. Kopīpašumā ir dzīvoklis Alūksnē.

Citu datumu laikraksti

  • Latvija man ir mīļa kā manas mājas

    Droši vien tie, kas nedzīvo savā etniskajā dzimtenē, daudz biežāk domā par to, vai viņiem ir svarīgi saglabāt piederību savai tautai.Droši vien tie,...

  • Policija informē

    Nozog transportlīdzekļus. Annas pagastā 11.martā nozagta "Audi 90" markas automašīna.Nozog transportlīdzekļus Annas pagastā 11.martā nozagta "Audi...

  • Piedalās sarīkojumu vadītāju konkursā

    2. Latvijas sarīkojumu vadītāju konkursā "Caur smiekliem pilnīgi nopietni" veiksmīgi startēja arī dalībnieki no Alūksnes rajona. Alūksnietis Normunds...