Iepriecini mīļoto cilvēku!

Šodien ir Valentīna diena - visas pasaules mīlētāju svētki. Ja vēl neesat sarūpējuši dāvanu mīļam cilvēkam, to vēl var paspēt.

Šodien ir Valentīna diena - visas pasaules mīlētāju svētki. Ja vēl neesat sarūpējuši dāvanu mīļam cilvēkam, to vēl var paspēt.
- Samaksājot 1,80 latus, kļūsiet par fotorāmīša ar piecām koši sarkanām sirsniņām īpašnieku. Varbūt draugu vai draudzeni iepriecinās jūsu fotogrāfija, kas ievietota savdabīgajā statīvam līdzīgajā rāmītī.
- Ja draudzene priecājas par pikantām dāvanām, nopērciet sarkanu rozi. Pārsteigums slēpjas ziedā, ko veido koši sarkanas biksītes. Dāvanas cena - lats.
- Prieku radīs arī pildspalva, kas maksā 0,50 latus. To rotā mīlīgs lācēns vai rozīte. Pildspalvas korpuss - tīkami samtains - ir dažādās krāsās.
- Ja vakaru vēlaties pavadīt sveču gaismā, tad par 5,90 latiem iegādājieties maigi rozā lampiņu, kam spuldzes vietā ievietojama neliela svece. Lampiņas formu iespējams izvēlēties, bet dekoratīva sirsniņa būs neatņemama tās sastāvdaļa.
- Varbūt dāvanai izvēlēsieties tumšsarkana stikla rotaslietu lādīti, kas atgādina ziedu. Tā no pircēja maciņa izvilinās 2,90 latus.
- Par 14, 25 latiem iespējams iegādāties savdabīgu lampu, kuras kupolam ir mūsdienīgs dizains, kas iezīmē sirds aprises. Elektriskās spuldzītes apgaismojuma intensitāti varēsiet regulēt atbilstoši noskaņojumam.
- Piemērota dāvana būs arī kompozīcija, kas veidota no dažādiem mākslīgiem auglīšiem, krāsainām putnu spalvām, bet tās centrā - sirds, uz kuras piemetušies divi putniņi. Par kompozīciju vajadzēs maksāt 4,30 latus, jo otras tādas nebūs.

Citu datumu laikraksti

 • Ziema turpina valdīt

  Februāra 2.dekāde (no 11. līdz 20. februārim) sola daudz aukstu un sniegotu dienu. Par to laikrakstu informē Latvijas hidrometeoroloģijas aģentūras...

 • Mežu “veselība” uzlabojas

  Valsts meža dienesta novērojumi liecina, ka desmit gadu laikā kokaudzes kļuvušas veselīgākas. Tomēr pagājušā gada rezultātos minēts, ka parauglaukumi...

 • Ar kiberpilsētas projektu iepazīstina uzņēmējus

  Alūksnē bija ieradušies pārstāvji no Vidzemes augstskolas, reģiona Profesionālās izglītības centra un Pasaules brīvo latviešu apvienības, lai kopīgi...

 • Tiekas Absolventu vakarā

  Alūksnes vidusskolā 97 cilvēki pagājušās nedēļas nogalē apmeklēja tradicionālo Absolventu vakaru.Alūksnes vidusskolā 97 cilvēki pagājušās nedēļas...

 • Saeimas deputāts mudina zemniekus neklusēt

  Alūksnē darba vizītē pagājušās nedēļas nogalē bija ieradies Saeimas deputāts Andis Kāposts, kas ir arī “Zaļo un Zemnieku savienības” frakcijas...

 • Arhīvā palielinājies sagatavoto izziņu skaits

  Pagājušajā gadā Alūksnes Zonālais valsts arhīvs sagatavojis gandrīz par 300 izziņām vairāk nekā 2002.gadā.Pagājušajā gadā Alūksnes Zonālais valsts...