Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ierodas labklājības un zemkopības ministri

Rīt Alūksnes rajonā ierodas divi ministri, kas vēlas iepazīties ar zemnieku saimniecībām un sociālo darbu.

Rīt Alūksnes rajonā ierodas divi ministri, kas vēlas iepazīties ar zemnieku saimniecībām un sociālo darbu.
"Zemkopības ministrs Mārtiņš Roze vēlējās iepazīties ar SAPARD līdzekļu izlietojumu zemnieku saimniecībās, netradicionālo lauksaimniecību, tāpēc apmeklēs lielogu dzērveņu audzēšanas ražotni "Kalnapurvā" Gaujienas pagastā, bioloģiskās lauksaimniecības saimniecību "Polieši" Ziemeru pagastā, zemnieku saimniecību "Gravas" un "Jaunsvarus" Jaunannas pagastā," informē Alūksnes rajona padomes izpilddirektore Gunta Ļuļe.
Labklājības ministre Dagnija Staķe apmeklēs Gaujienas speciālo internātskolu, arodapmācības un rehabilitācijas centru "Alsviķi", Alūksnes rajona skolu psiholoģiskās palīdzības centru un pilsētas Sociālās palīdzības centru. "Ministre vēlējās redzēt arī pansionātu, bet nolēmām neraudāt par to, kā mums nav. Saprotam, ka tik daudz naudas nesaņemsim, lai pansionātu varētu iekārtot atbilstoši prasībām. Gribam parādīt, ko esam varējuši izdarīt - rajona psiholoģiskās palīdzības un pilsētas Sociālās palīdzības centru," komentē G.Ļuļe. Pulksten 17.00 Alūksnes administratīvās ēkas mazajā zālē uz tikšanos ar ministriem aicināti pašvaldību vadītāji un interesenti, lai runātu par problēmām, kas risināmas ar valdības atbalstu.

Citu datumu laikraksti