Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iesaka mīlēt pašiem sevi

Uz galda - aizdegta svece. Kamēr pulcējas klausītāji, neliela auguma sieviete tai apkārt kārto lielākus un mazākus traukus.

Uz galda - aizdegta svece. Kamēr pulcējas klausītāji, neliela auguma sieviete tai apkārt kārto lielākus un mazākus traukus. Turpat vieta atrodas zeltītiem svārstiem un vēl citiem dziednieces amatam piederīgiem rīkiem. Viņas sejā - nopietnība, bet acu skatienā - tiešums un vērība.
Pirmais acumirklis izrādās mānīgs, liekot domāt, ka dziedniece par kaut ko sadusmota. Lai atklātos cilvēka būtība, viņš ir jāiepazīst vairāk. Jau pēc brīža dziednieces Maijas Peščanovas seju rotā smaids un sākas saruna par cilvēka domu spēku, uztura bagātinātāju nozīmi, pašaizsardzību un citām lietām, kurām ļaudis piešķir aizvien lielāku nozīmi.
"Esmu pateicīga liktenim, kas lika pievērsties netradicionālajai medicīnai. Man bijusi izdevība gūt zināšanas pie dziednieces Džūnas, Vauļinas un citiem," ar sevi iepazīstina Maija Peščanova. Viņa darbojas firmā "Coral Club", kas nodarbojas ar uztura bagātinātāju izplatīšanu Latvijā un citās pasaules valstīs. Maija atvērusi nelielu uzņēmumu Jelgavā, kurā nodarbojas ar dziedniecību, organizē lekcijas un popularizē uztura bagātinātājus. Par aktīvu darbību M.Peščanovai firma piešķīrusi "Zelta direktores" sertifikātu un zelta nozīmi, kas atgādina karaļa kroni.
Tava bagātība ir rokās
"Strādāju Jelgavas pilsētas domes dzīvokļu un komunālās saimniecības nodaļā. Notika avārija. Sprādzienā sagruva daļa mājas un cieta iedzīvotāji. Tā bija milzīga, vārdos neizsakāma nelaime. Notikuma vietā pie manis pienāca vecs onkulītis un teica: "Redzu, ka esi satraukta. Gribu tev palīdzēt. Iedod rociņu!" Viņš brīdi paturēja manas rokas un piebilda: "Tev būs sarežģīta dzīve, bet atceries, ka tava bagātība ir tavās rokās." Toreiz es teikto nesapratu.
Pēc desmit gadiem mainīju darbu. padomju laikā nebija viegli sarūpēt cilvēkiem ceļazīmi uz atpūtas namu citā valstī, es kārtoju šādus braucienus. Atceros, bijām Bulgārijā. Atpūtniece, kurai palīdzēju turp nokļūt, dzīvoja atpūtas nama trešajā stāvā. Viņā bija ieskatījies kāds puisis, kurš, gribēdams meiteni pārsteigt, istabiņā ielīda pa logu. No pārbīļa viņai piemetās roze. Sacēlās augsta temperatūra, sveša valsts. Kur rast palīdzību? Atceros, ka toreiz sacīju, ka man rokās kaut kas ir, bet nezinu, kā to izmantot, lai palīdzētu. Padomu deva cietusī, jo kādreiz bija apmeklējusi dziednieci un vērojusi tās darbības. Glāstīju slimo vietu un domās centos iestāstīt, ka palīdzu. Rozi izdevās izārstēt. Abiem jauniešiem izveidojās mīlestība, bet pati nolēmu, ka vajadzīgas zināšanas, tāpēc, atgriežoties mājās, izlēmu, ka apmeklēšu dziednieces Džūnas kursus," stāsta Maija.
Dzīvoju starp divām baznīcām
Maijas mājoklis atrodas starp divām baznīcām, tāpēc viņa mēdz sacīt, ka apkārt esot dievišķais spēks. Dziedniece atminas, ka, sākot nodarboties ar dziedniecību, kas nav tikai rokās mītošās enerģijas pielietojums, bet vispusīgas zināšanas, viņa pirmo reizi pieredzējusi brīnumu.
"Paziņa gatavojās dzemdībām. To laiku precīzi noteicu, lai gan ārsti minēja citu datumu. Pienāca mana noteiktā diena un teicu, ka sievietei jāpošas uz slimnīcu. Tuvojoties atbildīgajam brīdim, no tālienes viņai palīdzēju ar domu spēku. Neticēsiet, bet negaidot ieraudzīju varavīksni košās krāsās, tad spožu piramīdu, ko veidoja it kā krītošas sniega pārslas. Nemitīgi domāju par slimnīcā notiekošo. Pēkšņi man sāka plūst asaras, kuras nespēju apvaldīt. Tās viena pēc otras ritēja un ritēja pār vaigiem. Tad viss beidzās tikpat pēkšņi, kā bija sācies. Piezvanot uz slimnīcu, uzzināju, ka paziņai piedzimis 5,2 kilogramus smags puika. Ārsti brīnījās, kā viņa to spējusi, bet māte bija smaidoša, mierīga un dvēseliski apgarota," stāsta Maija. "Šis ir tikai viens no piemēriem, kas atklāj, cik liels var būt katra cilvēka domu spēks," viņa piebilst.
Paši varam sev palīdzēt
Dziedniece nogurst, strādājot ar cilvēkiem, jo patērē enerģiju, bet gandarī spēja palīdzēt.
"Mēs paši varam sev palīdzēt, domājot pozitīvi, jo tas piesaista pozitīvo, negatīvais - negatīvo. Galvenais ir sev noticēt. Ticība un mērķtiecīgs treniņš noteikti dos cerēto rezultātu. Es varētu zināšanas paturēt tikai sev, bet uzskatu, ka man jādalās ar citiem, jāmācās, lai mācītu citus," saka dziedniece.
Viņa nenoliedz, ka sabiedrībā ir daudz cilvēku, kuri netic, ka daudzas kaites iespējams novērst, izmantojot enerģiju, pozitīvi domājot.
"Kas netic, lai netic! Mana pārliecība, ka cilvēks sevi ieprogrammē veiksmēm un neveiksmēm, priekam un skumjām. Ja neveicas, tad uzskata, ka kāds uzlicis lāstu. Bet lāsts ir negatīva enerģija, ko saņemam no apkārtējās pasaules. Cilvēks zaudē darbu, ir grūtības rast jaunu, trūkst naudas. Viņš bilst, ka ir pakļauts neveiksmēm. Kāpēc censties sev to iestāstīt? Rokas un kājas ir, galva arī, acis redz un ausis dzird, ir jādarbojas," norāda Maija.
Viņa iesaka visiem līdzi dot labu domu spēku.
Neiesaka pieņemt lieko
Maija atzīst, ka, iepazīstot dziedniecību, tikai tagad sākusi dzīvot pa īstam un ir pārliecināta, ka spēs cilvēkiem palīdzēt, pati būdama pat simts gadus veca.
"Galvenais, lai cilvēks sevi pasargā no visa liekā. Nevajag pieņemt to, kas mūs tieši neskar, iekšēji domās izveidojot it kā aizsargsienu. Ja apkārt strīdas, bet strīds jūs neskar, nelaidiet to sev klāt. Ir jāiet uz sarunu pie priekšnieka, lai uzklausītu aizrādījumu vai izteiktu priekšlikumu, kas viņam var arī nepatikt. Esat nobijies. Domās novijiet viņam kroni un uzlieciet viņam galvā. Iztēlojieties, ka tas tur ir sarunas laikā, pārliecināsieties, ka priekšnieks kļūs pielaidīgāks un saruna gūs jums labvēlīgu iznākumu. Nekad sarunas laikā nevajag svešam cilvēkam raudzīties cieši acīs, bet punktā, kas atrodas pierē starp uzacīm vai uz lūpām. Pašaizsardzībai ap sevi domās izveidojiet it kā stikla kupolu," dziedniece dod padomu.
"Pasaulē tomēr ir kāds spēks, kas mūs vada," viņa piebilst. Aizsardzības piemēru viņas pūrā ir daudz. Maija stāsta, ja cilvēkam jāpieņem konkrēts lēmums, jānostājas un jāizver acis. Tad jāuzdod jautājums, kā labāk rīkoties. Ja augums it kā virzās uz priekšu - viena atbilde, ja atpakaļ - cita. Iepriekš gan esot jāizdomā, kura kustība būs pozitīvā atbilde. Dziedniece tā rodot atbildes uz daudziem jautājumiem, jo parasti pirmā kustība esot pareizā.
Sakiet vairāk labu vārdu
"Nevajag baidīties no tā, ka pārāk bieži viens otram sakām labus vārdus vai atzīstamies mīlestībā. To nekad nevar būt par daudz. Paraugieties, kā uzplaukst cilvēks, tos dzirdot, kā uzplaukst viņa aura. Mīlestības vārdiem piemīt burvju spēks," Maija dod padomu, ko apzināmies, bet ne vienmēr liekam lietā.
"Es vēlos cilvēkus darīt laimīgus, dariet jūs to pašu!
Radiet sevī ticību, ka gribat viņiem palīdzēt, izprotiet otra cilvēka sāpes un jūs noteikti atradīsies vārdus, kas mazinās viņu ciešanas un spēs dziedināt. Mēs katrs varam būt dziednieks, tikai ir jāvēlas, jātic un jābūt zināšanām par to, kā savas spējas izmantot," iedrošina Maija Peščanova.
Viņa pārliecina, liekot saprast, ka ikviens cilvēks ir individualitāte, ka otra tāda pasaulē nav, tāpēc ne vienmēr tas, kas derēs vienam, derēs arī citam. Dziedniece neiesaka akli ticēt reklāmām, jo tās darbojas pēc biznesa likumiem.
Ārsti meklē sekas, nevis cēloni
M.Peščanova pārliecināta, ka ārsti meklē sekas un cenšas tās novērst, bet aizmirst par cēloni, jo ir vieglāk izrakstīt tableti, nevis nodarboties ar izmeklēšanu. Dziedniece nenoliedz, ka labprāt sadarbojas ar mediķiem, tomēr par galveno uzskata organisma attīrīšanu no piesārņojuma un cilvēka enerģiju sakārtošanu.
"Padomāsim par saviem bērniem, saudzēsim viņus, dosim viņiem vairāk vitamīnu, kas nepieciešami visa vecuma cilvēkiem. Mīlēsim viņus. Manuprāt, mēs bērnus pārāk sazāļojam, nepadomājot, ko antibiotikas nodara cilvēka organismam," viņa secina, neiesakot gaidīt brīdi, kad kļūst pavisam slikti. "Neesmu ārste, bet iesaku pievērsties profilaksei. Piemēram, mums visiem ir nepieciešams kaļķis un selēns, lai funkcionētu visas 12 organisma sistēmas. Tiklīdz viena no tām ir traucēta, cilvēks to jūt," skaidro dziedniece un stāsta par koraļļu kaļķi, ko iegūst no koraļļiem kādā Japānas salā. Zinātnieki izpētījuši, ka tā sastāvs pilnībā atbilst cilvēka kaulu sastāvam un tas satur 609 mikroelementus. Kombinējot to ar dažādiem citiem dabas medikamentiem, iespējams gūt pārsteidzošu iedarbību dažādu kaišu novēršanā. Maija var pastāstīt par daudziem uztura bagātinātājiem, kas izstrādāti no dabiskām vielām, tādējādi pārliecinot, ka cilvēks ir dabas daļa.
***
Dziednieces novēlējumi
Liekas naudas mums nekad nebūs, bet nekad tās nebūs tik daudz, lai par to iegādātos labu veselību, tāpēc saudzējiet to, kas jums ir dota.
Mīliet sevi un ziniet, ka esat mums visiem vajadzīgs - katrs, vienmēr, visur!
Nespiediet otru cilvēku darīt to, ko viņš nevēlas, jo tad rezultāta nebūs!
Pirms uzsāciet kaut ko jaunu, vispirms rūpīgi pārdomājiet, vai to patiesi vēlaties, vai esat tik stiprs, lai sasniegtu mērķi. Ja esat tam gatavs, ar domu palīdzību dodiet sev programmu, tad viss izdosies!

Citu datumu laikraksti

 • Pasaulē izplatās smaga infekcijas slimība

  Pasaules Veselības organizācija izplatījusi informāciju par pagaidām nezināmas smagas elpceļu infekcijas izplatīšanos vairākās valstīs. Infekcija...

 • Vai jākārto pieraksts?

  - Nesen noslēdzu līgumu par dzīvokļa īri, kas atrodas saimnieka mājā. Vai man un maniem ģimenes locekļiem ir jākārto pieraksts? Pierakstu sistēma...

 • Prot dzīvot bez latviešu saldēdiena - skaudības

  Jaunalūksnes pagasta uzņēmējs Aigars Steberis pieder pie cilvēkiem, kam risks nav svešs. Viņam nepatīk stāvēt uz vietas un dzīvot vienai dienai....

 • Vācieši devuši nozīmīgu ieguldījumu

  Vācieši Latvijā ir iesakņojušies tik dziļi, ka mūsdienās retais latvietis var droši teikt, ka viņa dzīslās nerit vācu asinis. Kopīgā vēsturē latvieši...

 • Aicina piedalīties radošā konkursā

  Latvijas Republikas iestāšanās Eiropas Savienībā pirmsreferenduma informēšanas pasākumu vadības grupa aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties...

 • Ieskaties jaunajā interneta portālā!

  Sadarbībā ar Veselības veicināšanas centru darbu sācis jauns interneta portāls (www.mazulis.lv).Sadarbībā ar Veselības veicināšanas centru darbu...

 • Piedāvā atpūtu dažādām gaumēm

  Atpūtas pasākumi. 15.martā pulksten 18.00 Gulbenes rajona Lizuma kultūras namā - atpūtas pasākums "Atver durvis uz pavasari".Atpūtas pasākumi ...

 • Uzzied, lai priecētu

  Kalateja. Kalateja ir marantas dzimtas augs, kas mīl siltu un mitru gaisu. Puķei patīk gaiša vieta.Kalateja Kalateja ir marantas dzimtas augs, kas...

 • Rit akcija Kailas pret karu

  Šonedēļ apmēram 35 jaunieši, galvenokārt meitenes, fotografējās kailas protestam pret Latvijas atbalstu uzbrūkošam karam Irākā.Šonedēļ apmēram 35...