Ieskatieties viens otrā cieši!

Es nevarēju viņu sadzirdēt. Es nevarēju sajust viņa smaržu. Es viņu varēju vienīgi redzēt. No 30 metru attāluma ļaužu pārpildītā vestibilā es iemīlējos.

"Es nevarēju viņu sadzirdēt. Es nevarēju sajust viņa smaržu. Es viņu varēju vienīgi redzēt. No 30 metru attāluma ļaužu pārpildītā vestibilā es iemīlējos. Neviens brīdis manā dzīvē nav bijis tik saviļņojošs. Tieši pēc četrām nedēļām mēs apprecējāmies. Tas notika pirms divdesmit gadiem. Bet kāpēc ar viņu? Pēkšņi apjausta saikne?
Pilnīgi iespējams, ka iemīlēšanos izraisa nevis maģiski, bet gan tikai vizuāla rakstura spēki. Pilnīgi iespējams, ka dzīvesbiedra izvēle nav nejauša, bet jau šūpulī ielikta," raksta Suzī Malina grāmatas "Mīla no pirmā skatiena" ievadā.
Sūzī Malina specializējusies vīriešu portretēšanā un lielāko savas dzīves daļu pavadījusi darbnīcā vērojot un gleznojot. Laikā gaitā aizvien lielāku uzmanību sākusi pievērst dažādajām modeļu sejas formām un vērot, kā tās ietekmē dzīvesbiedra izvēli. Seja parasti nemelo, un tajā daudz kas ir ierakstīts. Acis vairāk stāsta par cilvēka domu un jūtu pasauli, savukārt mute lielākoties liecina par raksturu, paradumiem.
Džordžs Orvels ir teicis, ka cilvēkam, sasniedzot četrdesmit gadu vecumu, seja līdzinās atvērtai grāmatai. Būdama māksliniece, autore pamazām sapratusi, kas tieši cilvēku dara pievilcīgu un neatkārtojamu. Tas viņā radījis ideju par trim vizuālās mīlestības kategorijām - harmonismu (proporcijas), ehoismu (formas) un primakopulismu (pieķeršanās),- ko tikpat labi var dēvēt par pievilcības kategorijām.
Primakopulisma, harmonisma un ehoisma apvienojums ir mīlestība, kas ne ar ko nav salīdzināma; kad diviem cilvēkiem doti visi mīlestības veidi vienkopus, mīlestībai pieder augstākā vara.
Eltons Džons ar kanādiešu izcelsmes kinorežisoru Deividu Fērnišu ir nešķirami draugi. Eltons Deividu uzskata par savu dvēseles radinieku.
Arī Japānas princis Naruhito un princese Masako, Norvēģijas kroņprincis Hokons un Mete Mārita ir spilgts šādas mīlestības paraugs.
Ar ehoistu līdzībām izskaidrota arī Bila Klintona un Monikas Levinskas mīlas dēka.
Zinot tos noslēpumus, kas ierakstīti katra cilvēka sejā, arī jūs varat atrast sev piemērotāko dzīvesdraugu. Autore sniedz padomus, kā to izdarīt. Vispirms svarīga ir atbilstošu fotogrāfiju piemeklēšana, tad - proporciju vienādošana, pielāgošana un saskaņošana fotogrāfijās.

Citu datumu laikraksti

 • Var izraisīt mazo degvielas tirgotāju bankrotu

  Ja valdība pieņems jaunus noteikumus par degvielas rezervēm, tad tie ietekmēs visu Latvijas degvielas tirgu, bet sevišķi mazo un vidējo degvielas...

 • “Kabeļu tilts” uz Olimpiādi

  Alūksnes iedzīvotājiem “kabeļu tiltu” uz Olimpiskajām spēlēm Atēnās piedāvā “Telia MultiCom”. Tā ir šīsvasaras sporta tematikai veltītā...

 • Kājām mēro 240 kilometrus

  Alūksnes svētceļinieku grupa bija starp 32 grupām, kas Aglonas bazilikas laukumā iegāja, skanot baznīcas zvaniem.Alūksnes svētceļinieku grupa bija...

 • Bojā iet cilvēks

  Alūksnes rajonā šķembu bāzē Virešu pagastā trešdien notikusi divu smago automašīnu sadursme, kurā cieta trīs cilvēki, bet viens gāja bojā.Alūksnes...

 • Pagastā gatavojas jubilejas sporta spēlēm

  Mālupes pagasta padome rīko 10. Alūksnes rajona pašvaldību sporta spēles. Tām sporta laukums pie pamatskolas ir gandrīz sakārtots.Mālupes pagasta...

 • Pieturās parādās grafīti

  Šogad pirmajā pusgadā pārgalvīgi autobraucēji, zagļi un huligāni valsts autoceļu aprīkojumam nodarījuši zaudējumus 135 000 latu apmērā, tas ir par 23...