Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Imigrācijas nodaļa uzsāk pārraudzību Alūksnes rajonā

Ar 1.novembri Alūksnes rajons ir nodots Valsts robežsardzes struktūras Viļakas pārvaldes Imigrācijas nodaļas pārraudzībā, kurā par Imigrācijas nodaļas vecāko inspektoru strādā robežsardzes leitnants Mareks Kļaviņš.

Ar 1.novembri Alūksnes rajons ir nodots Valsts robežsardzes struktūras (VRS) Viļakas pārvaldes Imigrācijas nodaļas pārraudzībā, kurā par Imigrācijas nodaļas vecāko inspektoru strādā robežsardzes leitnants Mareks Kļaviņš.
2002.gada janvārī, paplašinoties VRS,izveidoja Imigrācijas dienestu, kas bija Valsts policijas pakļautībā.
VRS Viļakas pārvaldes Imigrācijas nodaļas vecākā inspektora pārziņā ir Alūksnes rajons. Informāciju par speciālajām caurlaidēm, Latvijas Republikas valsts robežas šķērsošanas kārtību, ārzemnieku ieceļošanas un uzturēšanās kārtību un citām aktualitātēm, kas saistītas ar valsts robežsardzes darbību, var uzzināt otrdienās no pulksten 9.00 līdz 13.00 un no 14.00 līdz 16.00, Alūksnē, Dārza ielā 11,102. kabinetā.
Norādītajā laikā var sniegt informāciju par nelegālo migrāciju, ārvalstnieku nelikumīgu nodarbinātību un kontrabandu. Var arī zvanīt pa telefonu 4381619, 9118183, kā arī doties pie Imigrācijas nodaļas priekšnieka Jāņa Barkāna personīgi vai zvanīt pa telefonu 4501938 un 6335081. Ja ir informācija par Valsts robežsardzes darbinieku likumpārkāpumiem vai citām nelikumībām, par to var informēt VRS Viļakas pārvaldes dežūrdaļā pa telefonu 4501927.
Imigrācijas dienesta kompetencē ir fiksēt un izskatīt administratīvos pārkāpumus, ko nosaka "Latvijas administratīvo pārkāpumu kodeksa" vairāki panti. Pants "Pieņemšana darbā bez pases vai darba atļaujas" nosaka, ka par tādu personu pieņemšanu darbā, kuras dzīvo bez derīgas pases vai kurām nav darba atļaujas, ja to nepieciešamību nosaka likums, uzliek naudas sodu no 50 līdz 150 latiem. Pants "Strādāšana bez darba atļaujas" paredz, ka par strādāšanu, ja nav darba atļaujas, kuras nepieciešamību nosaka normatīvie akti, var uzlikt naudas sodu no 100 līdz 500 latiem.
Pants "Uzturēšanās Latvijas Republikā bez derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas" nosaka, ka par uzturēšanos Latvijas Republikā bez derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas var uzlikt naudas sodu no 50 līdz 250 latiem.

Citu datumu laikraksti

  • Vēsā rudens vakarā baudīsim karstu saldēdienu!

    Kamēr vēl augļos, ogās un dārzeņos vitamīnu ir papilnam, varam tos izmēģināt un nobaudīt dažādos ēdienos. Pagājušajā sestdienā piedāvājām pagatavot...

  • Nemeklē lielu laimi, bet atrod jaunas pārmaiņas

    Baltijas Tranzītu bankas Alūksnes filiāles direktore Ilze Merga ir kurzemniece, nāk no Kuldīgas. Pirmajā tikšanās reizē ar viņu nekas neliecina par...

  • Labas uzvedības ABC

    Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos.Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos. -...