Intara Dambja pieredze noder jaunajiem

Vinterbergā (Vācija) norisinājās Pasaules kausa bobslejā otrā posma divas sacensības četriniekiem, jo Siguldas trase šobrīd nav piemērota bobsleja četrinieku sacensībām. Latvijā norisinājās divas vīru divnieku sacensības. Oskara Ķibermaņa komanda izcīnīja 4.vietu.
Debitējot Pasaules kausa izcīņas sacensībās četriniekos, Latvijas otrā ekipāža ar pilotu Ralfu Bērziņu un alūksnieti Intaru Dambi sastāvā ierindojās 11.vietā. Jāatzīmē, ka olimpiskais medaļnieks Oskars Melbārdis šajā sezonā izlēmis nestartēt, viņa kamanas izmanto R.Bērziņa komanda.
Arī otras sacensības Vācijas trasē Vinterbergā labi aizvadījusi O.Ķibermaņa četrinieka ekipāža, vēlreiz izcīnot 4.vietu. R.Bērziņa komandai šoreiz 13.vieta. Medaļas atkal tikai vāciešiem.
Latvijas jaunais pilots R.Bērziņš, braucot ar Māri Priekuli, Dāvi Spriņģi un Intaru Dambi, pirmajā braucienā vairākkārt kļūdījās un finišēja 14.vietā, bet otrajā braucienā kļūdu bija mazāk, brauciens bija daudz tīrāks, un divu braucienu summā - 13.vieta.
Šis bija pēdējais posms šajā kalendārajā gadā. Tagad līdz gadumijai bobslejistiem un skeletonistiem ir neliels pārtraukums, bet jau janvāra pirmās nedēļas nogalē notiks Pasaules kausa trešais posms citā Vācijas trasē - Altenbergā.

— Didzis Bauers

Citu datumu laikraksti

  • Karstais temats

    Alūksnes novadā šobrīd viena no aktuālākajām sarunu tēmām ir par gaidāmo skolu tīkla reformu. Paredzamās izmaiņas ir ļoti skarbas – par to “Alūksnes...

  • Laiks labdarībai

    Svētdien būs pirmā advente, kad sākam gaidīt Ziemassvētkus. Šis parasti ir laiks, kad cilvēki vairāk atver savas sirdis, nododas pārdomām un sniedz...

  • Skolu liktenis vēl nav skaidrs

    Laikraksts “Alūksnes Ziņas” jau rakstīja par Alūksnes novada pašvaldības ziņojumu, kas paredz izmaiņas novada skolām. Nelielā skolēnu skaita dēļ ir...