Interesantākie Veselības nedēļas pasākumi Alūksnes rajona skolās

Jaunlaicenes pamatskolā - Ingrīdas Sniedzes lekcija “Nē - smēķēšanai!”.

Jaunlaicenes pamatskolā - Ingrīdas Sniedzes lekcija "Nē - smēķēšanai!". Par savstarpējām attiecībām stāstīs Alūksnes bērnu un jauniešu centra pārstāvji. Būs arī ģimenēm veltīts skolēnu koncerts.
- Veclaicenes pamatskolā būs aktivitātes "Kusties, stiprini sirdi!" sporta nodarbībās, skolēni dosies uz sporta dienu Rouges skolā Igaunijā.
- Pededzes pamatskolā anketēs skolēnus par to, kādas viņiem ir fiziskās aktivitātes un kā viņi pavada brīvo laiku ārpus skolas.
- Liepnas internātpamatskolā būs plakātu un zīmējumu konkurss "Katram sirds ir tikai viena!" un sporta diena "Veselā miesā vesels gars".
- Bejas pamatskolā tiksies ar ārstu Aināru Junkuru un runās par pirmās palīdzības sniegšanu dažādās situācijās, par uguns un elektrodrošību stāstīs Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieks Gundars Bērzkalns.
- Jaunannas pamatskolā Alūksnes Bērnu un jauniešu centra pārstāvji stāstīs par kontracepciju un AIDS.
- Trapenes pamatskolā būs masu skrējiens skolēniem un skolotājiem; 3.maijā pusdienās pie kartupeļiem un gaļas ēdiena skolas saimnieces piedāvās dažādus svaigus salātus, būs skolēnu anketēšana par salātiem.
- Strautiņu pamatskolā būs klašu pārgājieni, veselības skrējiens, basketbola turnīrs un lekcijas vecākiem "Pasmēķēju un pietiek", "Ar alkoholu vai bez tā".
- Gaujienas speciālajā internātpamatskolā skolēni dosies pārgājienā "No sirds atpūsties".
- Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā būs nodarbības "Datoratkarības profilakse".
- Mārkalnes pamatskolā audzināšanas stundās runās par to, kas jādara, lai augtu vesels.

Citu datumu laikraksti

  • Bērniem epilepsiju iespējams izārstēt

    Kopš jūnija Rīgā darbojas pirmais bezmaksas konsultatīvais epilepsijas kabinets, kas pēc Latvijas epilepsijas slimnieku asociācijas iniciatīvas...

  • Gatavos priekšlikumus

    Pamatojoties uz Vides ministrijas informāciju par iespējām uzsākt ūdenssaimniecības infrastruktūras projektu, Alūksnes pilsētas domes aprīļa sēdē...

  • Atsakās no pirmpirkuma tiesībām

    Alūksnes pilsētas domes aprīļa sēdē deputāti nolēma atteikties no pirmpirkuma tiesību izmantošanas piecos gadījumos.Alūksnes pilsētas domes aprīļa...