Ir izveidota jauna elektrodrošības datorspēle

“Latvenergo” drošības kampaņā ir izstrādāta jauna situāciju datorspēle “Elektra”.

"Latvenergo" drošības kampaņā ir izstrādāta jauna situāciju datorspēle "Elektra". Sadarbībā ar LR Izglītības un zinātnes ministriju šajās dienās tā tiek izsūtīta visām Latvijas skolām. Datorspēle ir pieejama arī VAS "Latvenergo" mājas lapā "www.latvenergo.lv".
1. līdz 9.klašu skolēni, kas izspēlēs spēli un no 15.oktobra līdz 1.decembrim nosūtīs reģistrācijas anketu uz spēlē norādīto adresi, piedalīsies izlozē un varēs iegūt īpašas, ar spēles vizuālajiem motīviem noformētas balvas - 21 mobilo telefonu "Nokia 3200" un 200 rokas pulksteņus.
Kampaņā skolas saņems arī muzikālās pasakas "Klausi Elektrību!". Tās paredzētas 1. līdz 4.klašu skolēniem. "Latvenergo" ar šo jautro pasaku un dziesmu palīdzību vēlas uzrunāt pašus mazākos skolēnus, izskaidrojot, cik piesardzīgi jārīkojas ar elektrību.
VAS "Latvenergo" jau desmito gadu organizē drošības kampaņas dažādu klašu skolēniem, lai bērniem saprotamā veidā runātu par tik nozīmīgu jautājumu kā elektrodrošība.
Šo gadu laikā skolēni ir saņēmuši gan speciālas grāmatiņas, uzlīmes, spēļu žetonus, atstarotājus, plakātus, kā arī skolēnu vidū populāro videofilmu "Tas varēja nenotikt!". Jau desmito gadu Latvijas skolās norisināsies arī konkurss "Kam gaišāka galva?".
2002.gadā VAS "Latvenergo" piedāvāja pirmo datorspēli "Mags un Niks", ko kopumā varētu būt izspēlējuši līdz pat 100 000 skolēnu. Gan pirmo, gan otro datorspēli ir izstrādājusi SIA "321".
Spēles izveidi atbalstījušas SIA "Nokia Latvija" un SIA "SLO Latvia".

Citu datumu laikraksti