Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ir jāuzmanās no jumtiem krītoša sniega

Sākoties atkusnim, Alūksnes pilsētas pašvaldības policijā saņemti vairāki ziņojumi par bīstamo situāciju pie ēkas Pils ielā 68, kur garāmgājēju drošību apdraud no jumta krītošs sniegs.

Sākoties atkusnim, Alūksnes pilsētas pašvaldības policijā saņemti vairāki ziņojumi par bīstamo situāciju pie ēkas Pils ielā 68, kur garāmgājēju drošību apdraud no jumta krītošs sniegs. Pašvaldības policijas darbinieki apseko arī citas bīstamās vietas pilsētā, kur no ēku jumtiem varētu krist sniegs.
"Par šīs ēkas bīstamību katru gadu saņemam ziņojumus. Problēmas sagādā tas, ka ēkas īpašnieks nedzīvo Alūksnē un reizēm to ir grūti atrast un informēt par radušos situāciju. Māja atrodas pilsētas centrā, un gar to ir nemitīga gājēju kustība, kas šajā gadījumā ir apdraudēta un ierobežota. Ēkai ir skārda jumts, tādēļ atkušņa laikā sniegs uzreiz slīd lejā," komentē Alūksnes pilsētas pašvaldības policijas priekšnieks Ardis Tomsons.
Likums paredz, ka jumts no sniega ir jāattīra mājas īpašniekam. Pils ielas 68 nama līdzīpašnieks Edvīns Rutass algoja strādniekus, kas līdz ceturtdienai jumtu no sniega attīrīja. Viņš norāda, ka tīrīšanas darbu laikā daudzi iedzīvotāji ir neapzinīgi, neievēro izlikto brīdinājuma nožogojumu un laužas tam cauri. "Tā kā nedzīvoju Alūksnē, manis norīkota sētniece ikreiz, kad rodas bīstamas situācijas, ap ēku izliek brīdinājuma zīmes ar aizliegumu tur iet. Daba ir daba, un sniegs ziemā ir visur – uz kokiem, jumtiem un citur," stāsta E. Rutass.
A. Tomsons akcentē, ka no krītoša sniega vajadzētu uzmanīties arī pie veikala "Vidus" un ēkas, kurā atrodas aptieka "Lazda". "Arī pašiem gājējiem ir jāraugās, kas atrodas virs galvas," norāda A. Tomsons.
Viņš mudina iedzīvotājus vērsties pašvaldības policijā un ziņot par bīstamām

Citu datumu laikraksti

  • Vai no Eiropas Savienības var izstāties?

    Jo tuvāk nāk brīdis, kad lemsim par Latvijas iestāšanos Eiropas Savienībā, jo biežāk uzdodam jautājumu, vai varēsim no tās arī izstāties?Jo tuvāk nāk...

  • Plānotais ir izpildīts

    VID Vidzemes reģionālās iestādes Alūksnes nodaļai 2002. gadā plānotais ir izpildīts. Kopbudžeta ieņēmumi palielinājušies par 289 510 latiem.VID...

  • Gūst medaļas Latvijas čempionātā slēpošanā

    Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi labi startējuši Latvijas čempionātā slēpošanā, kas notika 11. un 12.janvārī Madonā.Alūksnes Bērnu...