Ir konkursa “Labākais krodzinieks” laureāts

Alūksnes atpūtas klubs "Jolanta" ir konkursa "Labākais krodzinieks 2001" laureāts. Tā īpašniece Jolanta Arāja atzīst, ka laureāta tituls ir patīkams pārsteigums un augsts vērtējums, jo klubs pastāv tikai gadu.

Alūksnes atpūtas klubs "Jolanta" ir konkursa "Labākais krodzinieks 2001" laureāts. Tā īpašniece Jolanta Arāja atzīst, ka laureāta tituls ir patīkams pārsteigums un augsts vērtējums, jo klubs pastāv tikai gadu.
"Kad pie mums viesojās ekspertu komisija, nebijām vēl atvēruši biljarda zāli, kā arī īstenojuši ieceri par āra vasaras kafejnīcu. Bet nevarējām nepiekrist pašvaldības aicinājumam piedalīties, jo mēģināts nav zaudēts," saka J. Arāja.
Viņa domā, ka piedalīšanās konkursā palīdzēs izvērtēt kluba plusus un mīnusus. "Interesentiem ir iespēja saņemt ekspertu slēdzienu. No tā varēsim uzzināt, ko attīstīt vairāk. Ieceru īstenošanu kavē līdzekļu trūkums, jo nevaram tos tikai ieguldīt, negūstot peļņu," stāsta J. Arāja.
Laureātus apbalvoja Rīgā, Kongresu namā. "Manuprāt, uzņēmumus vajadzēja vērtēt pa reģioniem, jo nav taisnīgi, ka vienā grupā startē Rīgas kafejnīca "Sala" un rajonu atpūtas klubi. To apgrozījumu un iespējas nevar salīdzināt. Pasākumā bija jauka atmosfēra, bet trūka mīļuma un draudzīguma. Manuprāt, organizatoriem vairāk vajadzēja domāt par laureātu saliedēšanu, piemēram, ar spēļu un atrakciju palīdzību," uzskata J. Arāja.
Latvijas Tirgotāju asociācijas priekšsēdētāja palīdze Sandra Grīnberga saka, ka "Jolanta" ir labs atpūtas klubs. "Tur ir laipni cilvēki un mājīga atmosfēra, laba virtuve. Mazliet vēl ir jāstrādā pie apkalpošanas kultūras un interjera, bet ir tīkami, ka Alūksnē ir šāda atpūtas vieta," vērtē S. Grīnberga. Viņa uzsver, ka galvenais ir uzdrošināties darīt un parādīt sevi citiem Latvijas tirgotājiem un krodziniekiem.
Konkursa laikā veikalnieki un krodzinieki nezina, kad ierodas ekspertu komisija. ""Jolantā" bijām četri eksperti. Apskatījām telpas, cik sakopta ir āriene un vai izlikta labi pamanāma reklāma. Vērtējām interjeru, ēdienkarti, ēdiena kvalitāti, piedāvāto izklaides programmu, mājīgumu un apkalpošanu. Bet galveno uzmanību pievērsām tīrībai, kārtībai un attieksmei pret klientu. Lai redzētu ikdienas atmosfēru, par ierašanos nebrīdinām. Pēc tam gan pasakām, kas mēs esam," stāsta S. Grīnberga.
"Mani mazliet apbēdina cilvēku attieksme rajonos – ko tad mēs varam, bet katru gadu galvenās balvas iegūst tieši rajonu uzņēmēji. Satikšanās ar sev līdzīgiem stimulē strādāt vēl labāk," domā S. Grīnberga.
Konkurss notika divās kārtās. Pirmajā noskaidroja pašvaldības teritorijā labāko veikalnieku un krodzinieku, bet otrajā kārtā – labākos tirdzniecības nozares uzņēmumus valstī. Finālā piedalījās 67 veikalnieki un 27 ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmumi.

Citu datumu laikraksti

 • Cepta zivs “Blondīne” itāļu gaumē

  Šoreiz ēdiena gatavošanai izmantosim svaigi saldētu makrarusa fileju.Šoreiz ēdiena gatavošanai izmantosim svaigi saldētu makrarusa fileju. Ģimenēs,...

 • Atver sveces uguns ziedu!

  Laikam gan neviens nezina, kam pirmajam ienāca prātā taukos vai eļļā ievietot dakti, lai šādi radītu gaismu.Laikam gan neviens nezina, kam pirmajam...

 • Vai frontes līnija tēva sētā?

  Šobrīd valstī kaislību centrā - iestāšanās Eiropas Savienībā. Diskutē žurnālisti, pārrunā ierēdņi, analizē biznesa cilvēki.Šobrīd valstī kaislību...

 • Lepojas ar pagasta cilvēkiem

  Alsviķu pagasts ir viens no lielākajiem Alūksnes rajonā, bet iedzīvotāju ir visvairāk – 1792. Tajā ir vairākas izglītības un pašvaldības iestādes,...

 • Sievietei jābūt īpašai arī ziemā

  Pavasaris nāk ne tikai ar līksmu atmošanos - tam bagāžā arī ziemas mēnešos sakrājies nogurums. Lai likvidētu tā pēdas gan miesā, gan garā, katram ir...

 • Cēloņi liek rīkoties

  Liek rīkoties Cilvēks bieži vien nesaprot, kāpēc konkrētā situācijā ir rīkojies tieši tā un ne citādi. Viņš priecājas, ja rezultāts ir pozitīvs, bet...