Īsziņas

“Alūksnes namos” vajag vadītāju. Alūksnes pilsētas pašvaldības uzņēmumā SIA “Alūksnes nami” ir iecelts rīkotājdirektora vietas izpildītājs - “Alūksnes namu” darbinieks Mihails Kosinovs.

"Alūksnes namos" vajag vadītāju
Alūksnes pilsētas pašvaldības uzņēmumā SIA "Alūksnes nami" ir iecelts rīkotājdirektora vietas izpildītājs - "Alūksnes namu" darbinieks Mihails Kosinovs.
Līdzšinējais rīkotājdirektors Alvis Bukovskis Alūksnes domē 29.martā ir iesniedzis iesniegumu par atbrīvošanu no darba. Savukārt pilsētas dome jau ir izsludinājusi pretendentu pieteikšanos uz vakanto rīkotājdirektora amatu.
Domē vajadzēs izpilddirektoru
Alūksnes pilsētas domes izpilddirektors ir iesniedzis atlūgumu par atbrīvošanu no amata, tādēļ domē šajā amatā būs nepieciešams jauns speciālists.
U.Ozols no darba tiks atbrīvots šā gada 29.aprīlī. Viņš ir izteicis vēlēšanos pamest darbu veselības problēmu dēļ.
Pagaidām par izpilddirektora vietas izpildītāju ar Alūksnes pilsētas domes priekšsēdētāja Armanda Musta rīkojumu ir iecelta domes kancelejas vadītāja Viktorija Avota.
Drīzumā dome izsludinās pretendentu pieteikšanos uz vakanto amatu.
Pilsētas dome nolemj stacijā ēdināt tūristus
Alūksnes pilsētas domes aprīļa sēdē deputāti nolēma iznomāt nekustamo īpašumu - dzelzceļa stacijas "Alūksne" kravu noliktavas ēku Alūksnē, Jāņkalna ielā 52, uzņēmumam SIA "Pajumte EA".
Uzņēmums ir tiesīgs šīs telpas lietot tikai tūristu grupu ēdināšanai, kultūras pasākumu organizēšanai, kā arī uzglabāt tajās šiem nolūkiem nepieciešamo inventāru.
Uzņēmumam ir jāapņemas uzturēt kārtībā stacijas ēkai piederošo tualeti vai arī iznomāt un uzturēt pārvietojamo tualeti. Nomas līguma beigu termiņš ir šā gada 30.septembris.

Citu datumu laikraksti