Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izcīna godalgotās vietas

Ar labiem panākumiem beigušās pēdējās sporta kluba „Adrenalin.lv” pārstāvju aizvadītās sacensības, kuras norisinājušās gan Latvijā, gan kaimiņvalstī Igaunijā.

Ar labiem panākumiem beigušās pēdējās sporta kluba "Adrenalin.lv" pārstāvju aizvadītās sacensības, kuras norisinājušās gan Latvijā, gan kaimiņvalstī Igaunijā.
Par īstu pārbaudījumu vairākiem šā kluba sportistiem izvērtusies Latvijas Motosporta federācijas kausa izcīņa motokrosā. Tās priekšpēdējais posms norisinājās Limbažu rajona Alojā, kur uz starta līnijas sacensību pirmajā dienā devās Renārs Kārkliņš, piedaloties "hobby open" dalībnieku klasē. "Sacensību diena iesākās ar nelielu lietu. Trase bija dubļaina, bet dienas laikā tā kļuva sausāka," par sacensību rezultātu ietekmējošajiem laika apstākļiem stāsta R.Kārkliņš, kuram kvalifikācijā izdevies uzrādīt trešo ātrāko apļa laiku. Jaunietis atklāj, ka abus braucienus viņam izdevies uzsākt ne pārāk labi. Sacensību gaitā viņam tomēr izdevies apdzīt vairākus braucējus, abos braucienos finišējot attiecīgi pirmajā un otrajā vietā. Tas kopvērtējumā ļāvis sportistam iegūt pirmo vietu, kas, pēc paša teiktā, esot pirmā uzvara šajā klasē.
Sacensību otrajā dienā viņam piebiedrojušies arī citi sporta kluba "Adrenalin.lv" biedri. R.Kārkliņš stāsta, ka šajā dienā laika apstākļi bijuši vēl nelabvēlīgāki – lietus lijis stiprāk, trase kļuvusi vēl dubļaināka un līdz ar to sarežģītāka.Pirmie trasē devušies retro klases braucēji – Renārs Duļbinskis un Zigmunds Ļuļis. Labāko rezultātu no abiem spējis uzrādīt R.Duļbinskis, kurš pirmajā braucienā finišējis pirmais, bet otrajā braucienā izcīnījis augsto otro vietu, bet Z.Ļuļis ierindojies desmitajā vietā.
Šajā dienā amatieru klasē startējis arī pats R.Kārkliņš, kurš pirmajā braucienā izcīnījis sesto vietu. Tiesa, ņemot vērā, ka uz otrajiem braucieniem trase bija kļuvusi gandrīz neizbraucama, tie tikuši atcelti.
Veiksmīgi savus braucienus uzsākuši arī blakusvāģu trasē startējošie spora kluba "Adrenalin.lv" pārstāvji Indars Ziemiņš un Pēteris Jegorovs. R.Kārkliņš atzīst, ka sportisti abus sacensību laikā paredzētos braucienus uzsākuši kā līderi, taču tehnisku problēmu dēļ nevienā no tiem nav finišējuši.
Paralēli Latvijas Motosporta federācijas kausa izcīņas motokrosā priekšpēdējam posmam norisinājies Igaunijas čempionāts motokrosā un Latvijas čempionāts endurokrosā. Sacensībās Igaunijā sporta klubu pārstāvējis Kristers Kovgers, kurš, startējot 85 kubikcentimetru klasē, ierindojies 13.vietā. Savukārt Latvijas čempionātā endurokrosā Jēkabpilī uz starta līnijas devies gados jaunais sporta kluba biedrs Tonijs Iļjins.
"Šoreiz laika apstākļi dalībniekus nelutināja – lietus sportistiem sagādāja pienācīgu dubļu un izturības braucienu, tomēr izturīgākie un stiprākie pēc divu stundu brauciena sekmīgi finišēja. Starp finišēt spējīgajiem braucējiem bija arī sporta kluba "Adrenalin.lv" sportists Tonijs Iļjins," saka R.Kārkliņš. Startējot 85 kubikcentimetru klasē, T.Iļjins pa salijušo trasi spējis izcīnīt augsto trešo vietu.

Citu datumu laikraksti

 • Dosies skatīt Vidzemes akmeņaino jūrmalu

  Katru vasaru Apes iedzīvotājiem piedāvājam iespēju doties ekskursijā, lai iepazītu tuvākas un tālākas vietas.Katru vasaru Apes iedzīvotājiem...

 • Godinās „Skolas somas” ziedotājus

  Piektdien, 7.septembrī, pulksten 13.00 atpūtas kompleksā „Ezermala” notiks akcijas „Skolas soma” noslēguma pasākums.Piektdien, 7.septembrī, pulksten...

 • Internātā atjauno virtuvi

  Vēl pirms skolas gaitu uzsākšanas E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas internātā svinīgi tika atklātas izremontētās internāta virtuves telpas, kas...

 • No kājām notriec... pīles

  Bija skaists sestdienas rīts, kad manā pagalmā iesteidzās kaimiņu Janka. „Zini, vakar biju makšķerēt tuvīnajā ezeriņā.Bija skaists sestdienas rīts,...

 • Sākušās aļņu medības

  Septembrī sākas ne tikai jaunais mācību gads, bet arī aļņu medību sezona. Medniekiem ir iespēja ieraudzīt un nomedīt lielāko Latvijā dzīvojošo...

 • Copes kalendārs

  11. – 12.septembris. Teicamas copes dienas. Dziļās vietās ar stipru, spēcīgu straumi parastos vizuļus “aiznes” straume un tie nespēj aizsniegt...