Izcīna lielāko uzvaru, kopš pastāv komanda

Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona futbolisti pārliecinoši izcīnīja pirmo vietu Zemessardzes atklātajā čempionātā minifutbolā.

Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona (MSB) futbolisti pārliecinoši izcīnīja pirmo vietu Zemessardzes atklātajā čempionātā minifutbolā, pārspējot Latvijas pirmās līgas čempionāta komandu "Zibens/Zemessargs" no Daugavpils, kura līdz šim bija pārliecinoši uzvarējusi visos iepriekšējos zemessardzes čempionātos.
"Šī uzvara ir mūsu komandas lielākais sasniegums, kopš pastāv komanda. Dažādu iemeslu dēļ šoreiz nespēlēja vairāki komandas vadošie futbolisti, tomēr teicami aizvadījām apakšgrupas spēles, uzvarot Zemessardzes 1.brigādi, sauszemes spēku 1.kājnieku bataljonu, Zemessardzes štābu, Zemessardzes studentu bataljonu un izcīnījām pirmo vietu," lepojas Alūksnes MSB sporta instruktors Igors Krūmiņš.
Viņš norāda, ka pusfinālā ar 3:1 alūksnieši bija pārāki par Ādažu Mobilo strēlnieku mācību centra komandu. "Jāatzīst, ka uzvara finālspēlē bija liels pārsteigums. Esam gandarīti, ka izdevās pieveikt tik spēcīgu komandu kā "Zibens/Zemessargs". Lai arī finālspēle aizritēja līdzīgi, Alūksnes MSB puiši pēdējos uzbrukumos bija precīzāki un uzvarēja ar 4:2. Uzvarētāji gavilēja, daugavpilieši izmisuši klausījās trenera pārmetumos, bet skatītāji neizpratnē raudzījās notiekošajā," atceras I. Krūmiņš.
Alūksnes MSB komandas sastāvā spēlēja un vārtus guva Oļegs Kodaļevs (12 vārti), Imants Ivanovskis (deviņi vārti), Raivis Škagals (četri vārti), Māris Strazds, Andrejs Meļņikovs, Vladimirs Bistrovs un Igors Krūmiņš – vienus vārtus.

Citu datumu laikraksti