Izcīna zelta medaļu starptautiskā džudo turnīrā

Alūksnietis Artūrs Mālnieks 4.Starptautiskajā Ziemassvētku džudo turnīrā Alūksnē U-17 grupā izcīnīja zelta medaļu, lai arī konkurence bija ļoti sīva.

Alūksnietis Artūrs Mālnieks 4.Starptautiskajā Ziemassvētku džudo turnīrā Alūksnē U-17 grupā izcīnīja zelta medaļu, lai arī konkurence bija ļoti sīva.
Turnīra organizators, džudo treneris Aivars Mālnieks atzīst, ka pašlaik Artūrs gatavojas startiem Eiropas džudo čempionātā, kas būs nākamgad.
"Artūrs ir arī Latvijas čempions džudo, pret viņa cīņas stilu speciālisti gatavo īpašu tehniku, lai varētu Artūru uzvarēt. Līdz šim gan tas nav nevienam izdevies, un Artūrs izcīna 1.vietas jau vairākus gadus," lepojas treneris.
A.Mālnieks atzīst, ka visi Alūksnes džudisti turnīrā parādīja labu un savām spējām atbilstošu sniegumu, jo sacensību līmenis bija augsts.
"Igauņi uz turnīru bija atveduši valsts izlases džudistus. Arī lietuvieši bija atveduši savas valsts labākos džudistus. Arī no Krievijas un Latvijas bija spēcīgi sportisti. Ņemot vērā, ka visiem Latvijas džudo klubiem ir apmēram 20 gadu darbības stāžs, bet Alūksnes džudo klubam "Kurbads" - tikai dažu gadu, tad mūsu jauniešu sniegums bija augstāks par vidējo," uzskata A.Mālnieks.
No Alūksnes džudo kluba sacensībās piedalījās 80 dalībnieki. Par 4.Starptautisko Ziemassvētku džudo turnīru, kas sestdien un svētdien risinājās Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē, plašāk lasiet "Alūksnes Ziņu" ceturtdienas numurā.

Citu datumu laikraksti

  • Norvēģu jaunieši atved dāvanas

    Norvēģu un igauņu jauniešu grupa četras dienas - no 11. līdz 16.decembrim - iesaistījās kopējā projekta pasākumos Alūksnē.Norvēģu un igauņu jauniešu...

  • Palīdz viens otram

    Pededzes pagastā ceturto gadu rīko labdarības akciju “Palīdzēsim viens otram!”. Tās laikā pagasta iedzīvotāji ir aicināti ziedot mantas, apģērbus, ko...

  • Aicina uz tikšanos

    Katru gadu īsi pirms Ziemassvētkiem kādā rajona pirmsskolas izglītības iestādē tiekas pensionētie pirmsskolas iestāžu darbinieki.Katru gadu īsi pirms...