Izdod grāmatu par sabiedriskajām organizācijām

Alūksnes Nevalstisko organizāciju centrā ikvienam interesentam ir pieejama grāmata, kurā apkopota informācija par Latvijas sabiedriskajām organizācijām.

Alūksnes Nevalstisko organizāciju (NVO) centrā ikvienam interesentam ir pieejama grāmata, kurā apkopota informācija par Latvijas sabiedriskajām organizācijām.
Jau vasarā Latvijas organizācijas sāka veidot simbolisku NVO koku, stiprinot tajā lapas, uz kurām uzrakstītas organizāciju misijas. Tagad šī informācija ir apkopota vienā grāmatā un uzdāvināta visiem Latvijas NVO centriem. Grāmatas prezentācija pagājušajā nedēļā bija Rīgā, uz to devās arī Alūksnes NVO centra praktikante Krista Vecāne un Alūksnes pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Grūbe.
"Šīs grāmatas saņēma arī Latvijas prezidente un Ministru prezidents, kas gan uz pasākumu nevarēja ierasties personīgi. Grāmatā rodami fotoattēli par simboliskā NVO koka veidošanas pasākumu vasarā un kontaktinformācija par daudzām Latvijas NVO no Alūksnes, Rīgas, Valmieras, Talsu, Rēzeknes, Preiļu, Tukuma, Jelgavas, Cēsu, Madonas, Daugavpils, Jēkabpils, Rēzeknes un Liepājas rajona. Alūksnes rajona sadaļā ir iekļauta informācija arī par Gulbenes un Balvu rajona organizācijām," stāsta K.Vecāne.
Viņa uzsver, ka pasākumā katram NVO pārstāvim uzdāvināja ozola zīli, kura nākamgad ir jāiestāda zemē, apliecinot NVO sektora attīstību.
"Arī Alūksnes NVO pārstāvji noteikti nākamā gada pavasarī šo zīli iestādīs. Vieta gan vēl nav izvēlēta," saka K.Vecāne.

Citu datumu laikraksti

  • Bērnības atmiņas

    “Putenis bija tik pamatīgs, ka ceļu uz skolu nevarēja redzēt, ar varenu spēku sniegs sitās acīs. Ar kājām sataustot iepriekš iemīto taciņu, kas veda...

  • Vecumdienas vēlas piepildīt ar mīlestību

    Trapeniete Mirdza Arkliņa nākamgad janvārī atzīmēs 78 gadu jubileju. Ilgajos mūža gados piedzīvots ne mazums skaistu un grūtu brīžu, iepazīti dažādi...

  • Eglīti var cirst bez speciālas atļaujas

    Ikviens var nocirst vienu eglīti valsts mežos, jo Ziemassvētki nav iedomājami bez zaļā un smaržīgā skuju koka.Ikviens var nocirst vienu eglīti valsts...