Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izdod jaunu dzejas grāmatu

Alūksnes tautas namā 25.oktobrī notika dzejnieces Vēsmas Kokles - Līviņas jaunās dzejas grāmatas "Caur mūžu sapņojot" atklāšanas svētki.

Alūksnes tautas namā 25.oktobrī notika dzejnieces Vēsmas Kokles - Līviņas jaunās dzejas grāmatas "Caur mūžu sapņojot" atklāšanas svētki.
Tajā dzejniece raksta: "Sapņo - tad tev kļūs bagāta dvēsele un piederēs skaista pasaule."
Pasākumā iededza sveces sapņiem, cerībām un mīlestībai, lai to gaisma staro pāri ikdienai. Pēcpusdienu vadīja Alūksnes tautas nama metodiķe Dace Bukša, bet dzeju lasīja aktrise Vera Gribača - Valtere. Tika atspoguļotas dažādas dzejoļu tēmas, bet galvenā - mīlestība, cerības, sapņi un to īstenošana. V. Kokles - Līviņas sacerētās dziesmas dziedāja Jaunlaicenes pagasta sieviešu vokālais ansamblis (vadītāja Inga Ārste), savukārt D. Bukša lasīja autores prozu "Ceriņzieds", "Pilnmēness", "Naktī" un "Ceļojums".
Noslēgumā V. Kokle - Līviņa pateicās visiem, kas palīdzēja organizēt pasākumu, kā arī pēdējās grāmatas "Caur mūžu sapņojot" veidotājiem - Gunāram Ozoliņam, Annai Celmiņai, Birutai Skaistkalnei un Ērikam Lipem. Viņa vēlēja visiem sapņot, jo sapņos dzimstot cerība. "Dosim saviem sapņiem ticību kā sargu līdz, tad tie piepildīsies drīz.

Citu datumu laikraksti