Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izmeklēšanā nekonstatē dienesta pilnvaru pārkāpšanu

Pirmdien pabeigta Iekšlietu ministrijā mēnesi ilgusī dienesta izmeklēšana par Alūksnes rajona policijas pārvaldes izziņas dienesta sevišķi svarīgo lietu inspektores Leontīnes Miķelsones (dzimusi 1968.gadā) mantojumu - 34 000 latu noguldījumu bankā.

Pirmdien pabeigta Iekšlietu ministrijā mēnesi ilgusī dienesta izmeklēšana par Alūksnes rajona policijas pārvaldes izziņas dienesta sevišķi svarīgo lietu inspektores Leontīnes Miķelsones (dzimusi 1968.gadā) mantojumu - 34 000 latu noguldījumu bankā. Izmeklēšanu ierosināja iekšlietu ministrs Māris Gulbis pēc publikācijas "Lauku Avīzē", kur bija stāstīts par apšaubāmo mantojuma izcelsmi.
Iekšlietu ministrijas sabiedrisko attiecību departamenta vadītāja Līga Kancēna laikrakstu informē, ka "L.Miķelsone nav pārkāpusi dienesta pilnvaras", "nav konstatēta arī likuma "Par policiju" vai citu normatīvo aktu pārkāpšana".
L.Kancēna uzsver, ka L.Miķelsone nav pieņēmusi lēmumus, kas tieši būtu attiecināmi uz trim firmām, kas viņai pārskaitījušas naudu akciju sabiedrības "Latvijas Unibanka" kontā. "Dienesta pārbaude uzsākta Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) uzdevumā. Izmeklēšanas slēdzienu nosūtīs šai institūcijai. KNAB tālāk skaidros, kas tās par firmām un kāda ir saistība ar tām," saka L.Kancēna.
KNAB priekšnieka vietnieks Valdis Pumpurs laikrakstam pauž, ka, saņemot atbildi par dienesta izmeklēšanas pabeigšanu, lems par krimināllietas ierosināšanu vai tās atteikšanu. "Iespējams, palīgā aicināsim finanšu policijas darbiniekus," saka viņš.
L.Miķelsone iepriekš laikrakstam atteikusies komentēt šo faktu.
"Lauku Avīzē" korespondents Ramons Ratseps, atsaucoties uz L.Miķelsones teikto, pauda, ka nauda kontā esot viņas mātes mantojums jeb trīs firmu atdotais aizdevums. To L.Miķelsone esot atcerējusies pēc Valsts ieņēmumu dienesta Vidzemes reģionālās iestādes intereses par 34 000 latu izcelsmi. R.Ratseps noskaidrojis, ka naudu viņas kontā ieskaitījuši "neko nezinošs bezdarbnieks, cietumnieks un uzņēmējs, kas no L.Miķelsones mātes naudu aizņēmies 12 gadu vecumā".

Citu datumu laikraksti