Izsludina atklātņu un pastkaršu konkursu

Alūksnes pilsētas dome vēlas iesaistīt atklātņu un pastkaršu izveides konkursā “Mana Alūksne” profesionālus fotogrāfus un ikvienu interesentu, kas fotografē, lai veidotu un izdotu atklātnes un pastkartes pilsētas prezentācijai Latvijā un ārzemēs.

Alūksnes pilsētas dome vēlas iesaistīt atklātņu un pastkaršu izveides konkursā "Mana lūksne" profesionālus fotogrāfus un ikvienu interesentu, kas fotografē, lai veidotu un izdotu atklātnes un pastkartes pilsētas prezentācijai Latvijā un ārzemēs.
Konkursam var iesniegt fotogrāfijas, kas uzņemtas, sākot no 2002.gada, un atbilst kādai no tēmām: Alūksnes panorāma (pilsēta no putna lidojuma), ielu skati naktī, saullēktā, saulrietā, dzīvojamie nami un mikrorajoni; kultūras un sporta pasākumi pilsētā (tradicionālie pasākumi, kas raksturo pilsētu); cilvēki un notikumi pilsētā; pilsētas kultūrvēsturiskais mantojums (arhitektūras, vēstures un kultūras pieminekļi); pilsētas būvniecība vakar un šodien (sabiedriskās celtnes, dzīvojamās mājas, veikali, uzņēmumu ēkas un citi); pilsētas zaļā rota (skvēri, parki, apstādījumi).
Var iesniegt melnbaltas un krāsainas fotogrāfijas jebkurā formātā, bet ne mazākas par 10x15 centimetri. Fotogrāfijai klāt jāpievieno tās negatīvs. Fotogrāfijas, kas uzņemtas ar digitālo fotoaparātu, jāiesniedz disketē vai CD. Fotogrāfiju datormontāža un digitālā montāža ir atļauta.
Attēli jāievieto slēgtā aploksnē ar norādi konkursam "Mana Alūksne". Jāpievieno informācija par tās tapšanas laiku, autora vārds, uzvārds, adrese un tālruņa numurs. Fotogrāfijas bez paraksta nepieņems.
Darbus var iesniegt Alūksnes pilsētas domē, 302.kabinetā, vai arī sūtīt pa pastu ar norādi konkursam "Mana Alūksne". Adrese: Alūksnes pilsētas dome, Dārza iela 11, Alūksne, LV - 4301. Tālrunis uzziņām - 4381507.
Konkursa komisija vērtēs darbus, ko saņems līdz 30.aprīlim. Tos varēs apskatīt Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē Uzņēmēju dienās 7. un 8.maijā, tad iedzīvotāji varēs izteikt viedokli par atklātņu un pastkaršu projektiem. Tā noskaidros skatītāju simpātijas balvas ieguvēju. Trīs konkursa uzvarētāji saņems balvas.
Alūksnes pilsētas domei ir tiesības fotogrāfijas bez maksas izmantot bukletu, atklātņu, pastkaršu un citu prezentācijas materiālu izgatavošanai, publicēt presē, kā arī rādīt izstādēs, atsaucoties uz autoru. Visus konkursa darbus nodos Novadpētniecības un mākslas muzejam fotoarhīva veidošanai.

Citu datumu laikraksti

  • Skrodera amats palīdz iepazīt šejieniešus

    Mājās uz galda novietota Nemitīgās palīdzības Dievmātes fotogrāfija. Apkārt valda ideāla kārtība - neraksturīga vīrietim, kas mūža nogalē saimnieko...

  • Politiskie vēji pagaidām pieklusuši

    Latvijas politiskā dzīve pagājušās nedēļas laikā bija mierīga. Nemanīja ne krievu valodas aizstāvju aktivitātes, ne kreisā politiskā spārna...

  • Alūksnē svinēs Eiropas dienu

    Valsts galvenās kultūras inspektores Alūksnes rajonā Astrīdas Bēteres projekts “Ar mums sākas Eiropa” saņēmis Kultūrkapitāla fonda finansiālu...