Izsludina konkursu aktīviem jauniešiem

Jauniešu organizācija “Avantis” sadarbībā ar “Zelta Zivtiņu” no 16.novembra līdz 12.janvārim izsludina konkursu jauniešiem “ZZ Stipendijas” un Gada balvas konkursu par sociālo aktivitāti ar devīzi “Tici sev!”.

Jauniešu organizācija "Avantis" sadarbībā ar "Zelta Zivtiņu" no 16.novembra līdz 12.janvārim izsludina konkursu jauniešiem "ZZ Stipendijas" un Gada balvas konkursu par sociālo aktivitāti ar devīzi "Tici sev!".
Konkursa uzvarētāji visu nākamo gadu varēs saņemt ikmēneša stipendiju savu talantu izkopšanai mūzikā, foto, video jomā, ekstrēmajos sporta veidos, sportā un hiphopa dejās. Konkursam aicināti pieteikties jaunieši, kas vēl nav sasnieguši 19 gadu vecumu un līdz šim sevi ir pierādījuši kādā konkursa nominācijā. Īpaša naudas balva - 1800 latu - paredzēta jaunietim vai jauniešu grupai, kas paveikuši ko labu apkārtējiem vai ar savu darbību iedrošinājuši citus noticēt sev un bijuši sociāli aktīvi.
Pieteikt jauniešus konkursiem drīkst arī skolotāji, vecāki, draugi, treneri - jebkurš, kurš uzskata, ka šo jauniešu sasniegumi, talants un potenciāls ir stipendijas vai gada balvas vērti. Skatītāju simpātijas noteikšanai interneta mājas lapā "www.zeltazivtina.lv" tiks piedāvāti pēc projekta organizatoru un žūrijas domām labākie pieteikumi.
Izsludinot konkursu, organizācijas pārstāvji kopā ar tādiem māksliniekiem kā grupu "Astro"n"out", DJ AG un konkursa žūrijas pārstāvjiem dosies uz 20 dažādu Latvijas reģionu skolām, lai uzstātos ar priekšnesumiem, dalītos savā pieredzē, iedvesmotu jauniešus ticēt sev un aicinātu ikvienu pieteikties konkursam. Sīkāka informācija atrodama interneta mājas lapā "www.avantis.lv".

Citu datumu laikraksti

  • Apmāca konfliktu risināšanā

    E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija un Alūksnes vidusskola pagājušajā nedēļā piedalījās Bērnu un ģimenes ministrijas rīkotajā konferencē...

  • Sākas pieteikšanās konkursam

    Sākot ar šo nedēļu, Sabiedrības veselības aģentūra aicina 7.-8.klašu skolēnus pieteikt savas klases dalību projektam „Nesmēķējošā klase...

  • Pavāru klase gatavo Mārtiņdienas mielastu

    Mārtiņdiena 10.novembrī iezīmējas ar rudens beigām un ziemas sākumu, bet tradīcijas vēsta, ka šie svētki svinami jau visu nedēļu.Mārtiņdiena...