Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludina konkursu “Latviskais svētkos un ikdienā”

Latviešu jauniešu organizācija (LJO) "Klubs 415" rīko konkursu "Latviskais svētkos un ikdienā", kura mērķis ir veicināt un atbalstīt latviešu jauniešu aktīvu darbību latviskas vides radīšanā un pilnveidošanā savā apkārtnē, sevī un citos.

Latviešu jauniešu organizācija (LJO) "Klubs 415" rīko konkursu "Latviskais svētkos un ikdienā", kura mērķis ir veicināt un atbalstīt latviešu jauniešu aktīvu darbību latviskas vides radīšanā un pilnveidošanā savā apkārtnē, sevī un citos.
Konkursā var piedalīties jaunieši, vecumā no 15 līdz 20 gadiem grupās no diviem līdz pieciem cilvēkiem (grupā var būt arī viens skolotājs, kā arī individuāli. Ja jūs neesat vecumā no 15 līdz 20 gadiem, bet jums ir lieliskas idejas, arī varat piedalīties.
Konkursa dalībnieki saskaņā ar nolikumu izstrādā ieceres plānu. Iecerēm jābūt par dažādiem pasākumiem skolā, tuvākajā apkaimē vai plašākā mērogā saskaņā ar konkursa apakštēmām: kultūra, vēsture; labdarība; tūrisms, sports; politika.
Piemēram, par kultūras un vēstures apakštēmu īstenojamā iecere varētu būt folkloras kopa, novadpētniecības pulciņš, vēstures pieminekļu sakopšana, vietējā muzeja ierīkošana; par labdarības apakštēmu - Latviešu daudzbērnu ģimeņu atbalsts, represēto un Latviešu karavīru atbalsts; par tūrisma un sporta apakštēmu - pašaizsardzības nodarbības, senās cīņas, orientēšanās pulciņi, tūrisma pulciņi, izdzīvošanas nodarbības; par politikas apakštēmu - diskusijas, debašu pulciņi un tā tālāk. Tie var būt arī zinātniski pētījumi vai periodiski izdevumi. Plānotie pasākumi var būt gan vienreizēji, gan regulāri, ilgākam laika periodam.
Ieceres izklāstā jābūt ietvertai šādai informācijai: nosaukums; autori; mērķis; nepieciešamības pamatojums; sīki izstrādāta ieceres īstenošanas gaita (kur, kad, cik ilgi, cik bieži, kas notiks); mērķauditorija; tāme (izmaksas); līdzfinansētāji, pašieguldījums; piezīmes (ja nepieciešamas).
Konkursam iesūtāmajam darbam jāsastāv no: ieceres izklāsta; ziņām par konkursa dalībniekiem, viņu iepriekšējo darbību ieceres jomā, kā arī apkārtnes sakopšanas un latviskas vides uzturēšanas jomā; ziņām par koordinatoru (vārds, uzvārds, kontaktinformācija); pielikumiem (pēc izvēles).
Darbus vērtēs pēc vairākiem kritērijiem: iecere atbilst "Kluba 415" nostādnēm; īstenota iecere veicina latviskas vides veidošanos un nostiprināšanos Latvijā; ieceres īstenošanai nepieciešamā summa nepārsniedz 200 latus; iecere nav peļņas nolūkā īstenojama; ieceres autori jau iepriekš ko darījuši latviskas vides pilnveidošanā.
Atbalstīs labākās ieceres katrā apakštēmā. Balva būs iespēja ieceri īstenot.
Konkursa darbi jāiesūta līdz 2003.gada 31.maijam LJO "Klubs 415", Pērnavas 47/3 - 34, Rīga, LV - 1009 (ar norādi "Konkursam") vai pa e-pastu ([email protected]). Ieceres izvērtēs mēneša laikā, jūlijā vai augustā notiks konkursa noslēguma pasākums.
Ja ir kādi jautājumi, rakstiet e-pasta vēstules vai zvaniet pa tālruni 6238994 (Antra Liepiņa) vai 9746068 (Guntis Diļevs).
Latviešu Jauniešu Organizācija "Klubs 415"

Citu datumu laikraksti

 • Ministrs vēlas redzēt ražojošus laukus

  Zemkopības ministrs Mārtiņš Roze pārliecināts, ka laukos cilvēkiem biežāk jāsanāk kopā, lai dalītos pieredzē un paustu viedokli par lauksaimniecības...

 • Kā labais kartupelis kļūst par slikto

  Šonedēļ žurnālā "Ieva": intervija ar Valkas pilsētas domes priekšsēdētāju Ventu Kraukli.Šonedēļ žurnālā "Ieva": intervija ar Valkas pilsētas domes...

 • Būs jauns pielikums "Citādie Lauki"

  Klajā nācis informatīvā lauku politikas biļetena "Agro Pols" 6.numurs.Klajā nācis informatīvā lauku politikas biļetena "Agro Pols" 6.numurs. Tajā...

 • Zupas dēļ galu nedarīs

  Kādā rītā radio Ufo un Fredis jokojās, kāpēc mēdz būt tā, ka cilvēki izdara pašnāvību nelaimīgas mīlestības dēļ, bet to nedara, ja zupa ir negaršīga...

 • Laimīga nejaušība ved uz Itālijas Alpiem

  Edgars Riekstiņš, kuram pēc trīs nedēļām paliks 18 gadi, ir aktīva dzīvesveida atbalstītājs, kam netīk stundas un dienas vadīt dīkdienībā.Edgars...

 • Gājputni atgriežas sargātā zemē

  Kopš neatminamiem laikiem dabas atmoda pavasarī ir neiedomājama bez gājputnu atgriešanās.Kopš neatminamiem laikiem dabas atmoda pavasarī ir...