Izsludina netradicionālās erotikas fotokonkursu

Laikā, kad vairākās Eiropas valstīs no 10. līdz 14.februārim atzīmē Eiropas seksuālās apziņas nedēļu, Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs izsludina netradicionālās erotikas fotokonkursu “Eurotica (Bez laika robežām)”.

Laikā, kad vairākās Eiropas valstīs no 10. līdz 14.februārim atzīmē Eiropas seksuālās apziņas nedēļu, Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs sadarbībā ar farmaceitiskās kompānijas "Eli Lilly" Latvijas pārstāvniecību izsludina netradicionālās erotikas fotokonkursu "Eurotica (Bez laika robežām)".
Ar tā palīdzību iecerēts iedzīvināt priekšstatu par cilvēka pēc 40, 50, 60 un vairāk gadiem seksualitāti kā dabisku parādību.
Konkurss, kura žūrijā iekļauti Latvijā pazīstami fotogrāfi - Medicīnas vēstures muzeja darbinieks Mārcis Bendiks, Leons Balodis, mākslas zinātniece Sarmīte Sīle, mājas lapas "Potencialis.lv" patrons Jānis Naglis, Medicīnas vēstures muzeja direktors Kārlis Ēriks Arons un "Eli Lilly" pārstāvniecības Latvijā vadītājs Juris Salaks, noslēgsies Jurģos, 23.aprīlī, kad aprit gads, kopš atvērta mājas lapa "Potencialis.lv". Šajā dienā Medicīnas vēstures muzejā plānots atklāt labāko fotodarbu izstādi.
Fotogrāfiju konkursa organizatori uzskata, ka mīlestība iespējama bez vecuma un laika robežām, aizmirstot iesīkstējušos aizspriedumus par seksu kā jaunu cilvēku nodarbi. Tādēļ konkursa moto skan: "Skaistākos mirkļus nevar izplānot."
Latvijas konkursa uzvarētājs balvā iegūs kvalitatīvu fototehniku. Pie dažādām veicināšanas balvām tiks arī citi par labākajiem atzītie darbi.
Fotogrāfijas jāiesūta līdz šā gada 1.aprīlim ar norādi "Fotokonkursam". Adrese: P.Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs, Antonijas ielā 1, Rīga, LV-1360. Plašāka informācija par konkursu un fotogrāfiju tehniskajiem parametriem - Medicīnas vēstures muzeja mājas lapā (www.mvm.lv), kā arī lapā internetā (www.potencialis.lv).

Citu datumu laikraksti

  • Samazinās individuālā darba veicēju skaits

    Alūksnes rajonā pašlaik ir 304 individuālā darba veicēji, no kuriem gandrīz puse savu darbību veic Alūksnē.Alūksnes rajonā pašlaik ir 304 individuālā...

  • Apstiprina pagasta padomes budžetu

    Jaunalūksnes pagasta padomes budžets 2004.gadā būs 287 023 lati, kas ir nedaudz vairāk nekā pērn.Jaunalūksnes pagasta padomes budžets 2004.gadā būs...

  • Palīdz maznodrošinātām ģimenēm

    Šajā gadā pirmā ģimene saņēmusi vienreizēju finansiālu palīdzību no Zviedrijas sabiedriskās organizācijas “Bridge Builder Latvia - Sundsvall”.Šajā...