Izstrādā projektu zāles celtniecībai

Gaujienas ģimnāzijas skolēni, kuri apgūst komerczinību programmu, ir iesaistījušies projektu konkursā "Ideāla vide uzņēmējdarbībā".

Gaujienas ģimnāzijas skolēni, kuri apgūst komerczinību programmu, ir iesaistījušies projektu konkursā "Ideāla vide uzņēmējdarbībā". Pašlaik viņu komanda "Gaujienas pērles" ir iekļuvusi jau otrajā kārtā un izstrādā projektu par Gaujienas ģimnāzijas sporta zāli.
"Pagasta cilvēkiem pašlaik aktuāla problēma ir sporta zāles celtniecība. Tās trūkums ierobežo brīvā laika pavadīšanas iespējas, fizisko sagatavotību un mācību programmas izpildi," laikrakstam stāsta Gaujienas ģimnāzijas direktore Ieva Zariņa.
Viņa norāda, ka konkursa pirmajā kārtā piedalījās 30 skolu komandas no visas Latvijas. Katrai komandai bija jāveic anketēšana un jāsavāc vismaz 50 aizpildītas anketas no dažādu uzņēmumu darbiniekiem un vismaz no 150 ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem.
"Uz otro kārtu izvirzīja tikai 12 komandas. Esam gandarīti, ka starp tām bija arī "Gaujienas pērles". Konkursa trešajā kārtā Rīgā būs izstrādāto projektu prezentācija," saka I. Zariņa.

Citu datumu laikraksti