Izveido Alūksnes rajona pensionāru apvienību un apstiprina programmu

Pirms neilga laika tika izveidota Alūksnes rajona pensionāru apvienība, par kuras priekšsēdētāju ievēlēta alūksniete Inta Maka.

Pirms neilga laika tika izveidota Alūksnes rajona pensionāru apvienība, par kuras priekšsēdētāju ievēlēta alūksniete Inta Maka. Apvienība veidota, lai padarītu aktīvāku rajona pensionāru dzīvi.
Apvienībai jau ir apstiprināta darbības programma turpmākajiem trīs gadiem. "Alūksnes rajona pensionāru apvienība ir izveidota pirmo reizi. Tā ir iespēja pulcēt vienkopus rajona pensionārus, jo katrai rajona pašvaldības pensionāru kopai nav iespējas reģistrēties kā juridiskai personai. Uzskatām, ka pensionāriem mūsu rajonā ir jābūt aktīvākiem - jātiekas citam ar citu un jādodas paust savu viedokli arī uz vietējām pašvaldībām. Apvienība izveidota, lai to veiksmīgāk varētu darīt," stāsta I.Maka.
Viņa uzsver, ka 23.maijā jaunā apvienība saņems atbildi par reģistrēšanu Uzņēmumu reģistrā.
"Tad varēsim atvērt bankā kontu, pasūtīt izgatavošanai apvienības zīmogu un sākt rakstīt kādu projektu. Pirmais pasākums ir pieredzes apmaiņas brauciena organizēšana uz kāda cita rajona pensionāru apvienību. Laba pieredze šajā jomā ir Rīgas un Talsu rajonā," saka I.Maka.
Viņa uzsver, ka pagaidām Alūksnes rajona pensionāru apvienībā ir iesaistījušies astoņi pagasti un Alūksnes pilsēta.
"Patika, ka par šo apvienību interesi izrādīja kādreizējais Ziemeru pagasta padomes priekšsēdētājs Vilis Pauliņš un Malienas pagasta padomes priekšsēdētājs Aivars Baltais. Arī no Jaunalūksnes pensionāriem esam izjutuši atbalstu, jo viņiem ir aktīva vadītāja Inta Aizupiete," uzsver I.Maka.
29.aprīlī I.Maka ir uzaicināta tikties ar pagasta pensionāriem Jaunannā.

Citu datumu laikraksti

  • Bērniem epilepsiju iespējams izārstēt

    Kopš jūnija Rīgā darbojas pirmais bezmaksas konsultatīvais epilepsijas kabinets, kas pēc Latvijas epilepsijas slimnieku asociācijas iniciatīvas...

  • Gatavos priekšlikumus

    Pamatojoties uz Vides ministrijas informāciju par iespējām uzsākt ūdenssaimniecības infrastruktūras projektu, Alūksnes pilsētas domes aprīļa sēdē...

  • Atsakās no pirmpirkuma tiesībām

    Alūksnes pilsētas domes aprīļa sēdē deputāti nolēma atteikties no pirmpirkuma tiesību izmantošanas piecos gadījumos.Alūksnes pilsētas domes aprīļa...