Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izvēlamies dzīves pozīciju

Aleksandra Svijaša grāmata “Labojam kļūdas” ir triloģijas “Karmiskās mijiedarbības vispārīgā teorija” otrā grāmata un turpina stāstīt par to, kā iemācīties dzīvot Saprātīgā pasaulē.

Aleksandra Svijaša grāmata “Labojam kļūdas” ir triloģijas “Karmiskās mijiedarbības vispārīgā teorija” otrā grāmata un turpina stāstīt par to, kā iemācīties dzīvot Saprātīgā pasaulē.
Te iepazīsieties ar karmiskā, mentālā un emocionālā ķermeņa attīrīšanas tehnoloģiju, pilnveidosiet savu priekšstatu par Neizpaustās pasaules struktūru, uzzināsiet kā attīrīties no kļūdām un izvēlēties to dzīves pozīciju, kas nodrošina jums komfortablu eksistenci. Nodaļā par ķermeņa attīrīšanu no tajos esošajiem negatīvajiem uzkrājumiem, autors uzsver, ka jāatīra ne tikai smalkie ķermeņi, bet liela uzmanība jāvelta arī fiziskajam. Tīrīšanu vēlams sākt ar vissmalkāko ķermeni, pakāpeniski pārejot uz blīvākiem ķermeņiem. A.Svijašs iesaka sākt ar kauzālo jeb karmisko ķermeni, kur glabājas informācija par problēmām, kuras radušās iepriekšējās dzīvēs, pēc tam pārejot pie mentālā ķermeņa, kas glabā visas mūsu idejas, zināšanas un informāciju par uzkrāto pieredzi, arī idealizācijas. Īpaša uzmanība tiek pievērsta pašprogrammēšanas tehnikai, ar kuras palīdzību iespējams no savas apziņas izstumt kļūdainās pārliecības un aizstāt tās ar lietderīgiem apgalvojumiem- afirmācijām. Bez šī ir vēl viens efektīvs paņēmiens, kā mainīt viedokli par situāciju - “notikumu ezītis”, tas ir - domās attiecīgais notikums vai fakts jāielaiž sliktāks, nekā ir patiesībā. Jāpārvērtē. Tad viss, kas notiek īstenībā, šķitīs mazāka nelaime.
Emociju ķermenī glabājas visi aizvainojumi, nosodījumi, atmiņas par greizsirdības, dusmu lēkmēm un arī priecīgiem notikumiem. Negatīvo pārdzīvojumu dzēšanai ir izdomāti daudzi mehānismi - sakrālā grēku nožēlošana, holodinamika, dianētika, rebefings un cits. Autors “karmas trauka” tīrīšanai iesaka vairākas meditācijas. Ēteriskā ķermeņa attīrīšanai noder norūdīšanās, intensīvā elpošana, Austrumu vingrošana. Atsevišķa nodaļa grāmatā veltīta fiziskā ķermeņa attīrīšanai. Ievērojamu vietu grāmatā ieņem lasītāju vēstules un attiecīgās situācijas cēloņsakarības diagnostika, no tā var saprast, kādus “audzināšanas” procesus dzīve mēdz “piespēlēt” cilvēkiem, lai sagrautu viņu idealizācijas.
Grāmatas turpinājumā svarīga vieta atvēlēta ieteikumiem, kā izvēlēties dzīves pozīciju, lai “audzināšana” vairs neatjaunotos un sāktos visu vēlmju īstenošanās. Te svarīgi ir ievērot divus priekšnoteikumus - iemācīties pieņemt apkārtējo pasauli tādu, kāda tā ir, un - izvēlēties tādu dzīves pozīciju, kas ļaus, tiecoties uz nospraustajiem mērķiem, nepiepildīt “karmas trauku” vairāk par nepieciešamo līmeni.
Grāmatas turpinājumā A.Svijašs izklāsta dažas idejas par to, kā tieši iekārtota Neizpaustā pasaule, kā tā mijiedarbojas ar mūsējo, reālo, un pēc kādiem noteikumiem jāvadās, dzīvojot mūsu pasaulē. Kādā veidā jebkurš cilvēks, apzināti izmantodams neizpaustās pasaules spēku palīdzību, var efektīvāk sasniegt sev vajadzīgos mērķus.

Citu datumu laikraksti

  • Rotaļas turpinās

    Pirms nepilna mēneša Latvija teica jāvārdu Eiropai. Var likties, ka atpakaļceļa nav, nenovēršama ir eiropeisko labumu un nesmukumu ienākšana mūsu...

  • Ir vērts iepazīt kaimiņzemes neparasto šarmu

    Gudri ļaudis saka, ka Igauniju vajag sākt aplūkot no paugurainās dienvidu puses. Tās daba un klimatiskie apstākļi ir gandrīz tādi paši kā pie mums -...

  • Kolekcionē krūzes un senlaicīgas lietas

    Trapeniešu Lanas un Zigurda Safranoviču vaļasprieks jau četrus gadus ir krūzīšu kolekcionēšana. Viņi lepojas ar vairāk nekā 70 dažāda izmēra un...