Izvēlies palutināt sevi

Sāras Bon Bronikas jaunā grāmata “Ikdienas romantika”, līdzīgi iepriekšējai “Vienkāršā pārpilnība”, veidota kā pastaiga cauri visam gadam.

Sāras Bon Bronikas jaunā grāmata "Ikdienas romantika", līdzīgi iepriekšējai "Vienkāršā pārpilnība", veidota kā pastaiga cauri visam gadam.
Kā apgalvo pati autore, tajā "jūs no jauna atklāsiet ne vien redzi, skaņu, smaržu, garšu un pieskārienu, bet spēsiet izbaudīt arī savu "zināšanas" maņu - sievietes intuīciju un "brīnīšanos", aizgrābtības un bijības izjūtu". Šajā grāmatā atradīsiet gadskārtām pieskaņotas nodarbes, kuras palīdzēs jums atgūt izjūtas, atjaunojot savu nogurušo dvēseli ar lietām, ko mēs mīlam - ar receptēm, rituāliem, mājas iekārtošanu, modi un vienkāršiem dārzkopības darbiem.
Iepriekšējā grāmatā "Vienkāršā pārpilnība" Bronika bieži pieminēja cilvēkus, ar kuriem nākas dalīt savu ikdienas dzīvi - vīru, bērnus, partneri, vecākus, brāļus un māsas, draugus un kolēģes. Grāmatā "Ikdienas romantika" autore galveno lomu piešķir jums - tikai uz dažām minūtēm dienā,lai palīdzētu piesardzīgi apgūt sevis lutināšanas svēto dvēseles mākslu.
Grāmatas ievadā autore raksta: "Ar "Ikdienas romantikas" palīdzību esmu kaislīgi iemīlējusies Dzīvē - par spīti visām tām grūtībām, kompromisiem un pretrunām, - un Dzīve ir kaislīgi atklājusi, cik ļoti es tieku mīlēta, par spīti maniem trūkumiem. Ticiet man, jūs nekad neatradīsiet mīļoto, kas dievinātu, iekārotu, glāstītu, apskautu un iepriecinātu jūs vairāk kā Dzīve. Tāpēc ļaujiet man dažas minūtes dienā uzrunāt Dzīvi jūsu vārdā. Jūs nevarat zaudēt neko, tikai savu neapmierinātību, mazdūšību un - neatkarīgi no tā, vai esat precēta vai neprecēta,arī slepenu vientulību, kas ir tik dziļa un bezdibenīga, ka jūs pat nespējat piespiest sevi to atzīt."
Emocijas ir sieviešu dzimtā valoda. Padomājiet, cik bieži mūsu ikdienas sarunās tiek piesauktas izjūtas, lai aprakstītu sievietes iekšējo pasauli: "Es jūtos aizskarta... Es to dzirdēju... Es uztvēru tavu viedokli... Es jutos nesaprasta... Man jau bija nojauta, ka tu piezvanīsi..." Un tomēr - cik bieži vienas dienas laikā jūs noliedzat savu izjūtu patiesīgumu? Mēs itin bieži pūlamies noslēgties un lemjam sevi izmisumam. Izklāstot sievietes septiņu maņu būtību - redzes, skaņas, smaržas, garšas, pieskāriena, zināšanas un brīnuma būtību, autore uzdod jautājumu: "Ja jūs šodien uzzinātu, ka saglabāsiet redzi vēl tikai trīs dienas, kādas vizuālas atmiņas jūs sāktu uzkrāt?" Līdzīgi viņa iesaka izvērtēt arī citu izjūtu nozīmību.
Tāpēc - atsauciet atmiņā trīs labākos mirkļus savā mūžā. Nesteidzīgi noskatieties, kā tie dejo uz jūsu izjūtu atmiņu atklāsmes viļņa, kad jūs atkal atsaucat prātā šo mirkļu norises vietu, noskaņu un spēku. Atsauciet atmiņā kādu pacilātības un aizgrābtības mirkli, kādu skaidrības un apņēmības mirkli, kādu pārvērtību mirkli. Ko jūs tad darījāt, ko izjutāt? Atcerieties atkal tos mirkļus, kas jūsu dvēseli pacēla debesīs!

Citu datumu laikraksti

  • Var pieteikt dziesmas

    Alūksnes rajona padome saņēmusi vēstuli no Latvijas Televīzijas Mūzikas redakcijas, kurā izteikta pateicība par ieguldīto darbu mazo vokālistu...

  • Konkursā gūst pieredzi

    Pagājušās nedēļas beigās Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas sporta dejotāji viesojās Igaunijā.Pagājušās nedēļas beigās Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas...

  • Ugunsdzēsējiem būs svētki

    Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Alūksnes brigāde 13.maijā rīko ugunsdzēsēju depo atklāšanas pasākumu. Par to informē Alūksnes brigādes...