Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izvērtēti pusgada darba rezultāti policijā

Valsts policijas šāgada pirmā pusgada atskaites sanāksmē tika izvērtēti sasniegtie rezultāti un pārrunātas arī būtiskākās problēmas.

Valsts policijas šāgada pirmā pusgada atskaites sanāksmē tika izvērtēti sasniegtie rezultāti un pārrunātas arī būtiskākās problēmas.
Pirmā pusgada laikā Alūksnes rajonā uzsākti 206 kriminālprocesi un no tiem jau pabeigti šobrīd ir 107. Šajos sešos mēnešos viens no būtiskākajiem veikumiem ir notiesāšanapar dubultslepkavības izdarīšanu. Slepkavība tika izdarīta pagājušajā gadā, un nu vainīgā persona cietumā pavadīs 20 gadus. "Šis ir vērtējams kā viens no labāk veiktajiem darbiem pusgadā," norāda Alūksnes rajona policijas pārvaldes priekšnieks Ansis Gailītis. Pirmā pusgada laikā Alūksnes rajonā nav izdarīta neviena slepkavība.
Liela uzmanība policijas darbā tiek pievērsta kriminālprocesiem par narkotisko vielu lietošanu. Alūksnes rajonā par narkotiku lietošanu sastādīts viens administratīvais protokols, taču 13 reizes ir mēģināts konstatēt narkotisko vielu lietojumu. Pārskatā konstatēts, ka samazinājies šaujamieroču turētājus skaits.
Pārsteidzoši liels ir sastāstīto protokolu skaits par ceļu satiksmes pārkāpumiem. "Šogad sastādīti 1543 protokoli. Salīdzinoši ar citiem rajoniem, sastādīto protokolu skaits tur ir ievērojami mazāks," atzīst A.Gailītis.
Alūksnes rajonā ceļu policijas darbinieku skaits uz desmit tūkstošiem iedzīvotāju ir pieci un ir 119 pārkāpēji uz vienu ceļu policijas darbinieku. "Alūksnes policistiem ir lielāka slodze un arī vairāk atklāto pārkāpumu," apliecina A.Gailītis. Atklātie ātruma pārkāpēji ir 44,7, rēķinot uz vienu ceļu policijas darbinieku.
Pagājušā gada pirmajos sešos mēnešos par braukšanu dzērumā aizturēti 124 autovadītāji, taču šī gada sešos mēnešos - 107 pārkāpēji. Šogad izraisītas 88 autoavārijas, pagājuša gada pirmajā pusgadā bijušas tikai 65 autoavārijas.
Negadījumu skaits uz ceļiem ir samazinājies, pagājušā gada pirmajā pusgadā notika 14 negadījumi ar 15 cietušajiem un 3 līķiem, taču šogad pirmajā pusgadā nav vēl neviena līķa un ir 21 cietusī persona.

Citu datumu laikraksti

 • Mīļie alūksnieši!

  Aizritējuši Alūksnes Pilsētas svētki, bet mūsu domas vēl kavējas tajos.Aizritējuši Alūksnes Pilsētas svētki, bet mūsu domas vēl kavējas tajos. Gan...

 • Svētkus apmeklē rekordliels skatītāju skaits

  Alūksnes pilsētas dome apkopojusi statistiku par pilsētas svētku norišu apmeklējumu un ar prieku atzīst, ka šogad bijis necerēti liels skatītāju...

 • Bērni iepazīst savu rajonu

  Pagājušajā nedēļā beidzās astoņas dienas ilgusī pilsētas bērniem domāta sporta un tūrisma nometne „Mēs, malēnieši, Malēnijā”. Bērni un viņu vecāki...

 • Gaides medības ir interesantākas

  Bejas mednieku biedrības priekšsēdētājs Arvīds Bērzkalns šajā sezonā nomedījis trīs stirnbukus un sagatavojis to ragus, kā arī lapsas un bebra...

 • Receptes

  Zivju salāti ar tomātiem vai āboliem 400 g — 500 g ceptas vai vārītas zivs filejas, 200 g tomātu, 50 g sīpolu, sāls, 100 g skāba krējuma, 50 g...

 • Sāksies pīļu medību sezona

  Šajā sestdienā, 11.augustā, pulksten 16.00 sāksies pīļu medību sezona, kas ilgs līdz 15.novembrim.Šajā sestdienā, 11.augustā, pulksten 16.00 sāksies...