Jaunannā un Ilzenē saīsinās pasta nodaļu darba laiku

Valsts akciju sabiedrība “Latvijas Pasts” turpina saīsināt pagastos esošo pasta nodaļu darba laiku. Šā gada beigās tas jau skāra Mālupes pasta nodaļu, bet no 22. un 29.janvāra – arī Jaunannas un Ilzenes pagastu pasta nodaļas.
“Latvijas Pasta” Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa informē, ka Jaunannas un Ilzenes pagastā pasta pakalpojumus pielāgos reālajam pieprasījumam.
“Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Jaunannas un Ilzenes pagastā attiecīgi no 22. un 29.janvāra mainīs pasta nodaļu darbības modeli, darba laiku un atrašanās vietu, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām. Turpmāk Jaunannas un Ilzenes iedzīvotājiem pasta pakalpojumi tiks nodrošināti jaunajās pasta pakalpojumu sniegšanas vietās vai arī klienti varēs izvēlēties tos saņemt savā dzīvesvietā pie pastnieka,” stāsta G.Vārpa.
Viņa uzsver, ka tāpat kā līdz šim Jaunannas un Ilzenes pasta pakalpojumu sniegšanas vietās
iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pasta pakalpojumi, kurus nodrošina “Latvijas Pasts”. Ar pastnieka starpniecību Jaunannas un Ilzenes iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta.
“Ņemot vērā niecīgo pasta pakalpojumu pieprasījumu, Jaunannas pasta nodaļā ik gadu “Latvijas Pastam” tiek radīti zaudējumi vidēji 8000 eiro apmērā, Ilzenes pasta nodaļā - apmēram 4200 eiro. Tādēļ no 22.janvāra Jaunannas pagastā pasta pakalpojumi tiks nodrošināti darbdienās no pulksten 8.00 līdz 9.00 “Liepzaros”, savukārt no 29.janvāra Ilzenē - darbdienās no pulksten 14.00 līdz 15.00 varēs saņemt “Zinīšos”,” saka G.Vārpa.
— Līga Vīksna

Citu datumu laikraksti

 • Krevicu ģimenes stiprais stāsts 5

  Krevicu ģimenes stiprais stāsts

  Turpinās no 1.lappusesSarunas laikā runātāja ir Ivita, bet Ilvars visu laiku ir līdzās, piekrītoši apstiprinot Ivitas teikto un apliecinot, ka viņš...

 • Lai sirds laba visu gadu!

  Kādam šis ir stresains laiks – tuvojas svētki! Ak vai, ko likšu uz galda, kur dāvanas pirkšu? Kur naudu aizņemšos, kā pēc tam atdošu?Izstāstīšu savu...

 • Vilki izrāda aktivitāti

  Valsts meža dienests (VMD) šogad saņēmis jau vairākus ziņojumus par vilku uzbrukumiem mājlopiem. Visvairāk šādu gadījumu bijis tieši Ziemeļvidzemē un...