Jaunās grupas rādīs sevi plašākai publikai

Jaunie mūziķi var pieteikties 4. Jauno grupu konkursam “Stage number one”, ko organizē Valmieras “Multiklubs” sadarbībā ar mūzikas izdevniecību “Raibā tauriņa ieraksti” un Valmieras pilsētas domi. Konkurss notiks 5.martā.

Jaunie mūziķi var pieteikties 4. Jauno grupu konkursam "Stage number one", ko organizē Valmieras "Multiklubs" sadarbībā ar mūzikas izdevniecību "Raibā tauriņa ieraksti" un Valmieras pilsētas domi. Konkurss notiks 5.martā.
Lai piedalītos konkursā, mūziķiem līdz 14.februārim organizatoriem uz adresi Tirgus iela 5, Valmiera, LV 420, ir jānosūta trīs dziesmu audioieraksts kompaktdiska formātā. Vienai dziesmai vēlams būt grupas dalībnieku dzimtajā valodā. Jāpievieno arī grupas apraksts, tās dalībnieku saraksts un fotogrāfija. Konkursam drīkst pieteikties tie mūziķi, kam nav noslēgti līgumi ar ierakstu kompānijām, nav izdots neviens oficiāls albums, kā arī nav citu profesionālas darbības iezīmju. Jauno grupu konkursa žūrijā būs mūziķi, ierakstu kompāniju un masu saziņas līdzekļu pārstāvji, kas varētu dot ieguldījumu jauno mūziķu izaugsmē.
Konkurss notiks divās daļās. Sākumā notiks iesūtīto skaņu ierakstu un pieteikumu konkurss, pēc tam "dzīvā" izpildījuma konkurss, kurā 20 jaunajām grupām būs iespēja parādīt sevi plašākai publikai, spēlēt uz profesionāli aprīkotas skatuves un saņemt vērtējumu no cilvēkiem, kas saistīti ar mūziku. Organizatori priekšroku dos dzīvās mūzikas izpildītāju sastāviem, kas izpildīs pašsacerētas dziesmas, no kurām vismaz viena būs dalībnieku dzimtajā valodā.
Konkursa uzvarētāji iegūs iespēju izdot albumu "Raibā tauriņa ierakstos". Apbalvos arī labākos mūziķus, solistus, labāko dziesmu, piešķirs arī dažādas veicināšanas balvas.
Lai nodrošinātu augstāku priekšnesumu kvalitāti un lielākas ērtības apmeklētājiem, šogad konkurss notiks Valmieras kultūras centrā, nevis "Multiklubā", kā tas bija līdz šim.
Jauno grupu konkurss jau kļuvis par tradicionālu jauno mūziķu festivālu, kas pulcē māksliniekus, mūzikas nozarē ietekmīgus cilvēkus un apmeklētājus no visas Latvijas.
2004.gadā konkursam pieteicās 85 grupas. Par uzvarētājiem kļuva grupa "Hospitāļu iela".

Citu datumu laikraksti

  • Sapņu ķērāja noslēpums

    Esmu dzirdējusi par sapņu ķērāju. Arī sarunās paziņas stāsta, ka viņiem esot sapņu ķērājs. Gribētu uzzināt par to kaut ko vairāk."Esmu dzirdējusi par...

  • Godinās labākos tirgotājus

    4.februārī notiks konkursa “Latvijas labākais tirgotājs 2004” noslēguma pasākums, kura finālā piedalās 110 dalībnieki - 39 uzņēmumi no Rīgas un 71 -...

  • Vētra radījusi 120 000 latu zaudējumus

    Alūksnes rajonā zaudējumi rēķināmi vismaz 120 000 latu apmērā. Tāda informācija nosūtīta Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijai.Alūksne...