Jaunās makšķerēšanas vietas - drosmīgs, spožs un krāsains risinājums

20. jūlija laikrakstā “Alūksnes Ziņas” viedokli par jaunajām makšķerēšanas vietām Alūksnes ezera krastā izteica alūksniete Diāna Lozko, kurai šie jauninājumi atgādina bērnudārza iekārtojumu. “Alūksnes Ziņu” redakcijā pēc minētā viedokļa izlasīšanas šonedēļ vērsās alūksniete Taisa Aruma, kura ir citās domās.
Viņa savu mūžu pavadījusi citur, bet šeit viņai ir tēva mājas. “Gadiem ejot, es jūtu, ka šī ir mana pilsēta. Es gribu uzsvērt, ka Alūksne ir ļoti skaista un galvenais - ļoti gaumīgi iekārtota. Kādā miglainā rītā devos pastaigā, un Alūksnes ezera krasts izskatījās brīnišķīgi! Man patīk jaunās makšķerēšanas vietas pie Tempļakalna! Šis ir drosmīgs, spožs un krāsains risinājums tiem, kuri mīl makšķerēt. Vienīgā lieta, kuras pietrūkst šajā oranžajā modernismā, ir sabiedriskās tualetes. Zinu, ka pie skatu torņa tāda ir, bet man savos 80 gados būtu sarežģīta nokļūšana kalnā augšā. Ceru, ka Alūksnes novada pašvaldība risinās šo jautājumu, jo tas aktuāli ir visiem, kuri dodas pastaigā pa Tempļakalna ielas rajonu,” rosina T.Aruma.
Viņa izsaka komplimentus tiem, kuri veido Alūksnes tēlu. “Te viss ir sakārtots un sakopts! Redzu, ka arī iedzīvotājos šāda vide rada entuziasmu, lepnumu un prieku,” novērojusi alūksniete.

— Uzklausījusi Laura Felša

Citu datumu laikraksti