Jaunie zemnieki tiekas salidojumā

Pirmo reizi Jauno zemnieku kluba darbības laikā Alūksnes rajona Ates dzirnavās 17.jūlijā notiks kluba biedru salidojums.

Pirmo reizi Jauno zemnieku kluba darbības laikā Alūksnes rajona Ates dzirnavās 17.jūlijā notiks kluba biedru salidojums.
Dienas pirmajā pusē paredzēts seminārs par pieredzi uzņēmējdarbībā un ekskursija uz Gulbenes rajona Lizuma pagasta zemnieku saimniecību "Dimdiņi", kur notiks lauksaimniecības tehnikas demonstrācija un produkcijas degustācija.
Semināram, kas būs par brīvu, jāpiesakās līdz 12.jūlijam. Dalība kluba biedru salidojumā ir seši lati. Salidojumā aicināti piedalīties visi zemnieki, kas kādreiz regulāri piedalījušies Jauno zemnieku kluba aktivitātēs, kā arī vēl arvien ir kluba biedri.
Plašāka informācija par pasākumu gūstama Jauno zemnieku kluba birojā Rīgā, Ganību dambī 24 a, kluba interneta mājas lapā (www.jzk.lv). Var zvanīt pa tālruni 7381346 vai 9205453. Var rakstīt elektronisko vēstuli (jzk@jzk.apollo.lv).
Jauno zemnieku klubs ir nevalstiska lauku jaunatnes organizācija. 12 Latvijas rajonos izveidotas 18 kluba nodaļas. Organizācija palīdz jauniešiem izglītoties, gūt papildu iemaņas un valodu prasmi, kā arī paaugstināt kvalifikāciju. Klubs pārstāv lauku jaunatnes intereses Zemkopības ministrijā un Lauksaimnieku organizāciju Sadarbības padomē.
Jauno zemnieku kluba izpilddirektore Dace Zihmane informē, ka par kluba biedru var kļūt ikviens jaunietis no 16 līdz 40 gadiem. Biedriem iespējams piedalīties pieredzes apmaiņas braucienos, starptautiskos jaunatnes semināros, valodu kursos, kā arī praktizēties dažādās lauksaimniecības nozarēs ārzemēs.

Citu datumu laikraksti

  • Iepazīstas ar draudzes darbu Vācijā

    Alūksniete Santa Stopniece atvaļinājumu pavadīja Vācijā, viesojoties pie Villihas evaņģēliskās Emmaus draudzes locekļiem. Viņa atzīst, ka ir...

  • Pagastā izvieto informatīvās norādes

    Mārkalnes pagastā šonedēļ izliek informatīvās norādes, kas apzīmēs pagasta iestāžu un nozīmīgāko objektu - arheoloģijas pieminekļu, senkapu,...

  • Aicina pieteikties tirgotājus

    Pasaules čempionāta ūdens motosportā rīkotāji aicina pārtikas tirdzniecības uzņēmumus, kas 17. un 18.jūlijā vēlas tirgoties sacensību norises laikā,...