Jaunieši olimpiādē startē spēju robežās

Spraigi aizrit Eiropas Jauniešu olimpiādes sacensības Šveicē. Latvijas 23 sportistu delegācija gan vēl nav starp valstīm, kuru sportisti ieguvuši medaļas.

Spraigi aizrit Eiropas Jauniešu olimpiādes sacensības Šveicē. Latvijas 23 sportistu delegācija gan vēl nav starp valstīm, kuru sportisti ieguvuši medaļas.
Alūksniešiem, startējot biatlonā un distanču slēpošanā, bijuši divi starti un atlikušas sacensības stafetēs. Augstāko vietu no mūsējiem ieguva Andrejs Rastorgujevs, kurš 7,5 kilometru biatlona sprinta distancē ieguva 23. vietu 58 dalībnieku vidū. Viņš šaušanā nopelnīja trīs soda apļus.
Baiba šteinerte palika ceturtā desmita sākumā, bet Atis Putnis distanču slēpošanā 10 kilometru distancē slidsolī no 60 startējošajiem bija 45.vietā. Otrais starts sportistiem bija iedzīšanas distancēs. No Latvijas augsto 15.vietu ieguva Gulbenes pārstāvis Sandis Graudiņš.
šaušanā nevedās Andrejam, viņš nesašāva 12 mērķus un noslīdēja uz 37.vietu. Nedaudz augstāk pakāpās Baiba, viņa mērķa līniju šķērsoja trīsdesmit septītā. Olimpiādes noslēgums paredzēts šodien, bet mājās sportisti atgriezīsies rītdien.

Citu datumu laikraksti

  • Par studentu zinātnisko darbu konkursu

    Latvijas Banka izsludina ikgadējo Latvijas augstskolu studentu zinātnisko darbu konkursu.Latvijas Banka izsludina ikgadējo Latvijas augstskolu...

  • Specializēs zemessardzes bataljonu

    Uz Zemessardzes 31. bataljona bāzes veidos Zemessardzes 31. bataljonu aizsardzībai pret masu iznīcināšanas ieročiem.Uz Zemessardzes 31. (Balvu)...

  • Lems par divu miljonu latu kompensāciju

    Šodien, 25.janvārī, valdība lems par divu miljonu latu piešķiršanu pašvaldībām, lai kompensētu vētras radīto postījumu novēršanā iztērētos...