Joprojām nesmēķē četru klašu kolektīvi

Beidzies trešais - priekšpēdējais - posms pretsmēķēšanas kampaņā. Lai gan tajā ir tikai nedaudz vairāk kā puse tajā pieteikušos klašu, Alūksnes rajona četras klases turpina dalību projektā.

Beidzies trešais - priekšpēdējais - posms pretsmēķēšanas kampaņā. Lai gan tajā ir tikai nedaudz vairāk kā puse tajā pieteikušos klašu, Alūksnes rajona četras klases turpina dalību projektā.
"Pēc atskaišu apkopošanas redzam, ka tikai 115 klases jeb 54 procenti dalībnieku spējuši pildīt apņemšanos iztikt bez tabakas dūmiem. Pēdējo trīs mēnešu laikā 44 klases atsākušas smēķēt, bet 56 klases nav atsūtījušas atskaites par aprīli, tādēļ izstājušās no konkursa. Lai gan no Alūksnes rajona tikai četras klases pieteicās kampaņā, tās ir apliecinājušas savu izvēli par labu veselīgam dzīvesveidam," stāsta Veselības veicināšanas valsts aģentūras sabiedrisko attiecību galvenā speciāliste Līva Auna.
Alūksnes vidusskolas 8.b klase, Veclaicenes pamatskolas 7.klase, Bejas pamatskolas 7.klase un Trapenes pamatskolas 7.klase ir apņēmušās nesmēķēt visu projektā noteikto laiku - četrus mēnešus - no 1.februāra līdz 20.maijam. L.Auna cer, ka tās turpinās dalību projektā ar tikpat lielu neatlaidību, jo kampaņas beigas ir tuvu. Viņa priecājas par radošā konkursa "Par veselību - pret cigareti" iesūtītajiem darbiem.
Līdzdalību projektā pārrauga katras klases audzinātājs. Klases piedalās izlozē par veicināšanas balvām un galveno balvu - aktīvās atpūtas nedēļas nogali visai klasei. Starptautiskā pretsmēķēšanas kampaņa "Nesmēķējošā klase 2007" ir Eiropas Savienības Sabiedrības veselības programmas projekts smēķēšanas profilaksē, kurā aicināti piedalīties septīto un astoto klašu kolektīvi.

Citu datumu laikraksti

  • Lai bērni pasaulē un Latvijā neciestu badu!

    Svētdien, 13.maijā, Apvienoto Nāciju Pasaules Pārtikas programma sadarbībā ar starptautisko kurjerpasta kompāniju TNT aicina simtiem tūkstošu cilvēku...

  • Apdraud kartupeļu gaišā gredzenpuve

    Pēdējos gados starp aktuālākajām problēmām kartupeļu audzētājiem ir kartupeļu gaišā gredzenpuve.Pēdējos gados starp aktuālākajām problēmām kartupeļu...

  • Zināmi konkursa uzvarētāji

    ES krustvārdu mīklu konkurss, veltīts Romas līgumu 50.gadadienas atzīmēšanai Latvijā, ir beidzies.ES krustvārdu mīklu konkurss, veltīts Romas līgumu...