Jūnijs būs silts un saulains

Jūnijā Latvijā lielākoties gaidāms saulains un sauss laiks, kopumā mēneša vidējā gaisa temperatūra gaidāma līdz vienam grādam virs normas.

Jūnijā Latvijā lielākoties gaidāms saulains un sauss laiks, kopumā mēneša vidējā gaisa temperatūra gaidāma līdz vienam grādam virs normas. Par to ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūra.
Jūnija pirmās dekādes sākumā gaidāms pārsvarā sauss laiks.
Būs mainīga virziena vējš no 1 līdz 5 metriem sekundē, gaisa temperatūra pakāpeniski paaugstināsies, naktī no +4 līdz +13 grādiem, bet dienā no +14 līdz +25 grādiem. Dekādes otrajā pusē palielināsies mākoņu daudzums, īslaicīgi līs, dažviet gaidāms pērkona negaiss. Dekādes otrajā pusē gaisa temperatūra naktī būs no +7 līdz +12 grādiem, bet dienā no +16 līdz +21 grādam.
Otrajā dekādē mākoņu daudzums samazināsies. Nedaudz līs tikai dekādes pašā sākumā un beigās, vietām būs pērkona negaiss. Pūtīs austrumu puses vējš no 2 līdz 7 metriem sekundē. Naktī temperatūra būs no +5 līdz +10 grādiem, bet dienā no +17 līdz +22 grādiem. Dekādes otrajā pusē naktī gaisa temperatūra paaugstināsies no + 11 līdz +16 grādiem, bet dienā no +23 līdz +28 grādiem.
Trešās dekādes pirmajā pusē lielākoties būs apmācies laiks, dažviet pat stipri līs. Iespējams arī pērkona negaiss.Gaisa temperatūra naktī būs no +9 līdz +14 grādiem, dienā būs no +16 līdz + 21 grādam. Jūnija beigās mākoņu kļūs mazāk un lietus mitēsies.

Citu datumu laikraksti

  • Ar ložmetēju frontes pirmajās līnijās

    Septiņdesmit deviņus gadus vecais alūksnietis Roberts Lapiņš ir visjaunākais kara veterāns, kas dzīvo Alūksnes rajonā. 1995.gadā rajonā bija 249 kara...

  • Pansionāta iemītniekiem būs dāvana

    Akciju sabiedrība “Grindex” šogad rīko akciju “Pavasarīgs uzmanības apliecinājums Latvijas pansionātiem”. Tās laikā visiem Latvijas pansionātiem...

  • Pārbauda prokurora rīcību

    Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Dzintra Vītoliņa laikrakstam “Alūksnes Ziņas” informē, ka vēl joprojām notiek pārbaude par Alūksnes prokuratūras...