Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kā mēs atzīmējām Skolotāju dienu

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolā 3.oktobrī atzīmēja Skolotāju dienu. Skolotāji un skolēni apmainījās lomām. Skolotāji iejutās skolēnu lomā un skolēni - skolotāju.

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolā 3.oktobrī atzīmēja Skolotāju dienu. Skolotāji un skolēni apmainījās lomām. Skolotāji iejutās skolēnu lomā un skolēni - skolotāju.
Šo dienu vadīja vidusskolēni. Rīta līniju vadīja Baiba Kamberkalne un viņas vietnieks Mārtiņš Janušs. Rīta līnijā skolotājiem veltīja pašsacerētu dziesmu. Pēc rīta līnijas notika stundas, kuras vadīja skolēni. Skolotāju klases audzinātāja bija Ilze Ērmane. Pirmā bija klases stunda, kuras sākumā visus skolotājus aizveda uz pirmsskolas izglītības iestādi “Vāverīte”, tur tos laipni gaidīja darbinieki un bērni. Skolotāji varēja iejusties šajā gaisotnē, atcerēties bērnības gadus. Literatūras stundā katrs norunāja iemācīto dzejolīti un rakstīja radošo darbu, savukārt mūzikas stundā visi iemācījās dziedāt un atskaņot dziesmu. Vizuālās mākslas stundu vadīja jaunā skolas direktore Baiba Kamberkalne, arī šajā stundā visi čakli strādāja - zīmējumā attēloja nākotnes sapņus. Šajā piektdienā visā skolā valdīja darba atmosfēra, nebija disciplīnas pārkāpumu.
Vakarā notika Skolotāju dienas noslēgums. Tajā skolēni un skolotāji bija sadalījušies divās komandās, kuras savstarpēji sacentās. Notika dažādas stafetes, spēlēja “Mēmo šovu”, kā arī uzdeva jautājumus par dažādām tēmām. Skolotāji bija sagatavojuši mājas darbus, skaitīja dzejolīšus. Visjaukākais bija tas, ka viņi spēlēja dziesmu ar dažādiem mūzikas instrumentiem.
Noteica arī labāko skolēnu un skolotāju. Par labāko skolnieci kļuva Ilze Ērmane, bet par labāko skolotāju - skolotāja Sandra Oto. To noteica ar skatītāju palīdzību, skatītāji ar aplausiem noteica tīkamāko pretendentu. Skolotāji par šo dienu balvā saņēma torti. Noslēgumā skolotāji ar skolēniem dejoja noslēguma deju. Diena bija izdevusies godam!

Citu datumu laikraksti

  • Iesālītās cerības

    Kādā ziemas vakarā es sēžu pie galda un nesteidzoties malkoju karstu tēju, kad pie durvīm kāds nedroši pieklauvē. Uz mirkli aizturēju elpu: vai man...

  • Robežsargiem un muitniekiem darbs būs

    Ja reiz pēc iestāšanās Eiropas Savienībā tiks likvidēta muita starp ES valstīm, kas pēc iestāšanās ES notiks ar tiem muitas, robežsardzes un...

  • “Prāta bankā” labprāt piedalītos vēlreiz

    Skatītāji televizora ekrānos 21.septembrī varēja vērot intelektuālo spēli “Prāta banka”, kurā piedalījās arī alūksnietis Aldis Zelčs.Skatītāji...